Strona główna Wydarzenia Marcinowice „Ciuchy maluchy” na czerwcowych Targach Ziemi

„Ciuchy maluchy” na czerwcowych Targach Ziemi

0

Oprócz najlepszego, nieprzetworzonego i sprawdzonego jedzenia od lokalnych producentów, uczestnicy Czerwcowego Targu Ziemi 124 w Kraskowie wezmą w akcji „Ciuchy Maluchy” skierowanej do wszystkich obecnych, jak i przyszłych rodziców. Jest to typowa giełda, podczas której można wymienić ubranka, zabawki i książeczki dla  dzieci.
„Ciuchy Maluchy” to miejsce, gdzie można wymienić lub sprzedać wszystkie rzeczy związane z rodzicielstwem. Każdy posiadający dzieci z pewnością ma wiele przydatnych, często w bardzo dobrym stanie ubranek, zabawek czy książeczek, które chętnie wymieniłby na coś dla młodszego czy starszego dziecka, bądź sprzedał. Taka możliwość zaistnieje podczas Targu Ziemi 124, który odbędzie się 4 czerwca w godzinach od 12.00 do16.00 w Bzowej Ostoi Miłośników w Kraskowie,

Zgłoszenia odbywają się wyłącznie poprzez poniższy formularz – https://goo.gl/forms/YzRfs2CFFzCMPBKw2. Rozstawienie stoiska w dniu imprezy maksymalnie do godziny 11.00. Wejściówka dla przynoszących ubranka wynosi 10 zł (płatna bezpośrednio przed rozpoczęciem) i w całości zostanie przez nas przeznaczona na szczytny cel. Pieniądze będą przekazane potrzebującemu maluchowi z gminy Marcinowice (wkrótce dowiecie się komu).

Przyniesione ubrania, zabawki i książki powinny znajdować się w przynajmniej dobrym stanie. Akcja “Ciuchy Maluchy” zorganizowana będzie w namiocie na zielonym placu przy Targu Ziemi 124. Do dyspozycji będą wieszaki i kilka stołów (warto jednak zaopatrzyć się we własne przenośne stoliki oraz wieszaki do prezentacji).

Liczba miejsc ograniczona!

Szczegóły dotyczące Targu Ziemi 124 – www.facebook.com/targziemi124

/GOK w Marcinowicach/

Poprzedni artykułPrzebudowa skrzyżowania Mieszka I z Wodną. Zmiany przebiegu linii autobusowych
Następny artykułLot balonem nad Świdnicą [FOTO]