Strona główna Wydarzenia Świdnica Przebudowa skrzyżowania Mieszka I z Wodną. Zmiany przebiegu linii autobusowych

Przebudowa skrzyżowania Mieszka I z Wodną. Zmiany przebiegu linii autobusowych

1

20 maja rozpoczyna się przebudowa skrzyżowania ulic Mieszka I oraz Wodnej w Świdnicy. W związku z tym Urząd Miejskiej zarządził zmiany w organizacji ruchu, w tym w przebiegu linii autobusowych 50, 51, 52 i 53.

Na linii 50 w kierunku ul. Kopernika wyłączone zostają przystanki: Kopernika/Kliczkowska, Mieszka I, trasa przejazdu po zmianach wiedzie ulicami: Kopernika, Kliczkowską, Wrocławska/Sienna, Saperów.

Na linii 51 w kierunku ul. Słowiańskiej wyłączone będą przystanki Kopernika/Kliczkowska, Mieszka I, a trasa przejazdu po zmianach to Kopernika, Kliczkowska, Wrocławska/Sienna, Saperów

Na linii 52 w kierunku ul.Wokulskiego wyłączone zostają przystanki Mieszka I, Kopernika/Kliczkowska, a trasa to Saperów, Wrocławska/Sienna, Kliczkowska, Kopernika.

Na linii 53 w kierunku ul. Kopernika nieczynne będą przystanki przy ul., Mieszka I oraz Kopernika/Kliczkowska, trasa będzie przebiegać ul. Saperów, Wrocławska/Sienna, Kliczkowska i
Kopernika.

Przystanek zastępczy zostanie ustawiony po obu stronach ul. Kliczkowskiej na wysokości numeru 26 i dawnej stołówki pracowniczej ŚFUP.

W związku ze zmianą przebiegu linii spodziewane są 2-3 minutowe opóźnienia w stosunku do dotychczasowych rozkładów jazdy.

/MPK Świdnica/
/Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację/

Poprzedni artykułPonad 90 tys. zł dla ofiar katastrofy w Świebodzicach
Następny artykuł„Ciuchy maluchy” na czerwcowych Targach Ziemi