Strona główna 0_Slider Zostań konstruktorem robota LEGO

Zostań konstruktorem robota LEGO [KONKURS]

0

Kto zaczął odliczanie dni do najmilszego święta w roku? Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Wybraliście już wymarzone prezenty? Sklep Tommy Toys i portal Świdnica24 przy okazji zakupów zapraszają do udziału w konkursie!

Projektowanie to trudna sztuka. Wymaga wyobraźni, pomysłu i starannego wykonania, ale praca przy własnym projekcie to wspaniała zabawa! Zachęcamy Was byście zostali LEGO-Konstruktorami i wzięli udział w konkursie z okazji Dnia Dziecka.

Co należy zrobić?

Daj się ponieść wyobraźni i zaprojektuj ROBOTA KONSTRUKTORA – czyli swojego własnego Pomocnika! Jakie miałby funkcje i umiejętności? Jak mógłby wyglądać? W czym mógłby pomagać? Narysuj swojego ROBOTA, ale nie zapomnij o instrukcji! Opisz jego funkcje – jak działa i dlaczego jest najlepszym Pomocnikiem.

Prace powinny być wykonane w formacie A3 lub A4 dowolną techniką płaską (rysunek kredkami, farbami, flamastrami) bez elementów przestrzennych i doklejanych. Dopuszczalna jest także forma instrukcji – złożony arkusz (w podanym wymiarze) z rysunkiem po jednej stronie i krótkim opisem po drugiej.

Do udziału w konkursie zapraszamy Projektantów w wieku od 5 do 14 lat. Prace wraz z formularzem konkursowym (do pobrania przy zakupach w Tommy Toys o wartości minimum 79,99zł) należy dostarczyć do 23 maja 2017r. do sklepu Tommy Toys mieszczącego się przy ulicy Środkowej. Rozwiązanie nastąpi 26 maja. Szczegóy i regulamin konkursu dostępne tutaj.

14 najlepszych Projektantów biorących udział w konkursie zostanie nagrodzonych wyjątkowym prezentem. Nagrodę specjalną, zestaw z serii CLASSIC liczący 900 elementów, przyzna zespół redakcyjny portalu Świdnica24. Do dzieła! Niech świat opanują ROBOTY!!!