Strona główna 0_Slider Wybory Mini Miss Wiosny. Ocenią kreatywność

Wybory Mini Miss Wiosny. Ocenią kreatywność

0

– To nie jest konkurs piękności, ale zabawa, która ma promować wspólne spędzanie czasu i kreatywność. Nie będziemy oceniać urody dziewczynek, tylko ich pomysłowość – zapewniają organizatorzy wyborów Mini Miss Wiosny w Świdnicy. Do 5 kwietnia czekają na zgłoszenia kandydatek.

Pomysłodawcą konkursu jest Młodzieżowa Rada Miejska Świdnicy, która w poprzednich latach przeprowadziła dwie edycje wyborów Miss Wiosny. Tym razem zaproszenie skierowane jest do świdniczanek w wieku od 6 do 10 lat. Przed dziewczynkami zostanie postawionych kilka zadań, m.in. prezentacja w stroju wiosennym, sportowym i wykonanym własnoręcznie podczas imprezy. Nie zabraknie konkursów i quizów. Wszystkie uczestniczki dostaną upominki, a cztery najbardziej pomysłowe dziewczynki tytuły Mini Miss Wiosny, Mini Wicemiss Wiosny oraz Mini Miss Publiczności. Główną nagrodą w konkursie jest kurs języka angielskiego, ale przewidziane zostały również inne atrakcyjne nagrody, m.in. sesja zdjęciowa, bony towarowe, biżuteria.

Wyborom towarzyszyć będą pokazy artystów Akademii Rozwoju Talentów oraz Dziecięcej grupy tanecznej “Mała Świdnica”.

Galę zaplanowano na 9 kwietnia o godzinie 14.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury. Zgłoszeni są przyjmowane drogą elektroniczną do 5 kwietnia. Więcej informacji na portalu społecznościowym i pod numerem telefonu 74 646 29 02.

/red./