Strona główna 0_Slider Zbliża się finał sezonu dla łyżwiarzy

Zbliża się finał sezonu dla łyżwiarzy

0

Jeszcze tylko do końca lutego będzie można ślizgać się na lodowisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Obiekt zostanie zamknięty nieco wcześniej niż w latach ubiegłych w związku z trwającym remontem przed lipcowymi zawodami The World Games.

– Chcemy, aby kolejny sezon na lodowisku został zapamiętany przez naszych gości jak najlepiej, dlatego na dwa ostatnie dni funkcjonowania – w poniedziałek i wtorek, 27 i 28 lutego przygotowaliśmy małą niespodziankę – mówi Jerzy Żądło, dyrektor ŚOSiR-u. – W tych dniach będziemy sprzedawali tylko bilety ulgowe, zatem za godzinną ślizgawkę każdy zapłaci tylko trzy złote.

27 i 28 lutego ślizgawki ogólnodostępne rozpoczną się o 15.30, 17.00, 18.30 i 20.00. Do końca ferii zimowych, czyli do niedzieli, 26 lutego cykl wejść na taflę jest następujący: 8.00 (promocja 120 minut w cenie jednego biletu), 11.00, 12.30, 14.00, 15.30, 17.00, 18.30, 20.00.

Konieczność nieco wcześniejszego niż zwykle zakończenia sezonu na lodowisku wiąże się z pracami remontowymi przed zawodami The World Games. W drugiej połowie lipca obiekt będzie gościł sportowców z całego świata. W Świdnicy odbędzie się turniej hokeja na rolkach i zawody jazdy figurowej na wrotkach. W sumie rozdanych zostanie pięć kompletów medali.

– Dzięki remontowi nasz obiekt stanie się nowocześniejszy i bardziej przyjazny naszym gościom. Mieszkańcy Świdnicy odczują to nie tylko podczas zbliżających się zawodów TWG, ale także podczas kolejnego sezonu na lodowisku – uważa dyrektor Żądło.

Przemysław Grzyb, OSiR Świdnica

Poprzedni artykułŚwidniccy policjanci wygrali dla Malwinki
Następny artykułMinister kultury wsparł zabytki z powiatu świdnickiego