Strona główna Sport Siatkówka Dekoria ze srebrem na Dolnym Śląsku!

Dekoria ze srebrem na Dolnym Śląsku!

0

Trzy dni zmagań w finale dolnośląskim w Lubinie przyniosły nam wielki sukces w postaci drugiego miejsca. Siatkarze KPS-u Dekoria Świdnica zostali wicemistrzami ligi dolnośląskiej juniorów. Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej zapomniał chyba o randze zawodów, nie zapewniając dyplomów i medali dla najlepszych siatkarzy w województwie.

Zaczęło się wszystko w piątek od meczu z Gwardią Wrocław, który przegraliśmy 0:3. To jednak nie podłamało moich zawodników, którzy w sobotę pokonali 3:0 Bielawiankę Bielawa, a w niedzielę 3:0 Cuprum Lubin. Jedziemy na ćwierćfinał Mistrzostw Polski do mistrza województwa opolskiego. Szkoda tylko, że Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej nie zapewnił oprawy w postaci medali i dyplomów, tak nie powinno być – komentuje trener Dekorii Piotr Godula.

Skład Dekorii: Grzegorz Radziwiłko (kapitan), Jakub Borowy, Kamil Czupski, Michał Antoniak, Tomasz Knecht, Bartosz Lukaszczyk, Jakub Popławski, Filip Slatan, Szymon Jóźwicki, Adrian Smagło, Jakub Wiśniewski, Rafał Bernat, Bartosz Adamski, Kamil Brzozowski. Trener Piotr Godula.