Strona główna Sport Piłka nożna Grad goli w sparingu Polonii-Stali z Lechią

Grad goli w sparingu Polonii-Stali z Lechią

0

Aż osiem goli padło w meczu kontrolnym pomiędzy trzecioligową Lechią Dzierżoniów a czwartoligowymi piłkarzami Polonii-Stali Świdnica. Podopieczni trenerów Tomasza Oleksego i Mariusza Miętkiewicza zremisowali na wyjeździe 4:4. Wszystkie trafienia w tym meczu zanotowano w drugiej połowie!

Kolejny mecz z III-ligowcem, to kolejna okazja do zbierania bardzo cennych doświadczeń dla naszego młodego zespołu. Zagraliśmy już lepiej w obronie, mimo straconych czterech goli. Aż trzy z nich padły po stałych fragmentach gry. Dalej musimy pracować nad tym elementem. Jak nauczymy się wszyscy wspólnie pracować, pomagać sobie i grać bardziej fizycznie kiedy to przeciwnik ma piłkę, to liczbę straconych bramek zredukujemy do totalnego minimum. Jest to punkt wyjściowy do gromadzenia wielu “oczek” w lidze. Idziemy w dobrym kierunku – komentuje trener Polonii-Stali Świdnica Tomasz Oleksy. Do siatki dzierżoniowian trafiali Krystian Jagieła, Wojciech Szuba, Kamil Szczygieł i Dawid Kusio.

Lechia Dzierżoniów – Polonia-Stal Świdnica 4:4 (0:0)
Skład: Szczepaniuk, Ł. Kot, Salamon, Klemiński, Kozachenko, Sowa, Szuba, Łuszkiewicz, Szczygieł, Jagieła, Myrta (Koziarz, Białas, Jędrasiewicz, Lechniuk, Kusio, Somala)