Strona główna Sport Inne Przekonujące zwycięstwo Prakto Polonii

Przekonujące zwycięstwo Prakto Polonii

0

Bardzo dobrze zaprezentowali się koszykarze Prakto Polonii Świdnica w meczu 15. kolejki III ligi. Zespół trenera Mieczysława Młynarskiego pokonał przed własną publicznością ekipę SMK Lubin 82:55.

To drugie zwycięstwo świdniczan w tym sezonie. Do przerwy nic nie zapowiadało tak wysokiej wygranej Prakto Polonii. Po dwóch kwartach na tablicy wyników było 31:31. Po zmianie stron na parkiecie rządziło już tylko jedna ekipa, a byli nią gospodarze meczu. Nasi zawodnicy błyskawicznie odjechali rywalom wygrywając trzecią odsłonę różnicą 14 „oczek”. W ostatniej partii dość wyraźnie powiększyli jeszcze dystans, kończąc spotkanie wynikiem 82:55.

Prakto Polonia Świdnica – SMK Lubin 82:55 (24:18, 7:13, 24:10, 27:14)

Prakto: Biernat 13, Kaliński 13, Słobodzian 13, Soboń, Kaczmarczyk 8, Pałac 8, Sieńko 8, Rogacz 6, Baranowski 2, Korłub, Połeć

Poprzedni artykułDekoria ze srebrem na Dolnym Śląsku!