Strona główna 0_Slider Koncertowa podróż jubileuszowa Grażyny Łobaszewskiej

Koncertowa podróż jubileuszowa Grażyny Łobaszewskiej [KONKURS]

0

W sobotę 28 stycznia w świdnickim teatrze Grażyna Łobaszewska wraz z zespołem AJAGORE da jubileuszowy koncert. Mamy nie tylko wyjątkowe zaproszenie od samej artystki, ale również dwa podwójne zaproszenia do wręczenia Czytelnikom portalu Świdnica24.

Z racji charakteru koncertu w repertuarze pojawią się największe hity takie jak: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś”. Zabrzmią także nowe piosenki z ostatniej płyty „Przepływamy”. Nie zabraknie również sztandarowych piosenek Czesława Niemena, które znalazły się na płycie „Dziwny jest…” poświęconej pamięci Mistrza: „Jednego serca”, „Płonąca stodoła”, „Dziwny jest ten świat” oraz zupełnie nowych kompozycji, które pojawią się na najnowszym, jubileuszowym albumie pod tytułem „Sklejam Się”.
Wszystko to w arcyciekawych aranżacjach energetycznego zespołu AJAGORE w składzie:

Grażyna Łobaszewska – śpiew
Sławomir Kornas – bas, śpiew
Maciej Kortas – gitary
Michał Szczeblewski – perkusja

zespół_ Łobaszewska2

Dla naszych Czytelników, którzy poprawnie odpowiedzą na pytanie konkursowe mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert. Oto pytanie: proszę podać tytuł i rok wydania pierwszego albumu artystki. Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu (do wiadomości redakcji) prosimy przesyłać mailem zatytułowanym „Łobaszewska” na adres [email protected] Prosimy o umieszczenie w mailu informacji o zgodzie na publikację imienia i nazwiska w przypadku wygranej. Rozwiązanie konkursu w weekend. Zapraszamy!

lobaszewska_poster_jubileusz_a3