Strona główna 0_Slider Bilety do Cinema 3D czekają

Bilety do Cinema 3D czekają [ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU]

0

Luty to miesiąc ferii, na które z utęsknieniem czekają dzieci. Aby umilić ten czas zapraszamy do świdnickiego Cinema 3D, które ma dla najmłodszych widzów kilka ciekawych propozycji. My natomiast mamy dla naszych czytelników 10 biletów, które pozwolą na spędzenie w kinie przyjemnych chwil.

Ostatni smok świata

10 biletów powędruje do trójki czytelników. Ten, kto jako pierwszy prześle prawidłową odpowiedź i spełni wszystkie wytyczne opisane poniżej, otrzyma 6 zaproszeń do Cinema 3D, kolejne dwie osoby zostaną nagrodzone dwoma biletami.

W ten weekend miała miejsce premiera bajki „Ostatni smok świata”. Pytanie konkursowe jest związane z tym właśnie filmem: w jakim kraju powstała produkcja? Maile z odpowiedzią proszę przesyłać na adres [email protected] W treści proszę podać także imię, nazwisko, numer telefonu (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Na odpowiedzi czekamy do wtorku 31 stycznia włącznie.

AKTUALIZACJA

„Ostatni smok świata” to ukraińska produkcja. Zaproszenia w naszym konkursie wędrują do pana Wiktora Czajkowskiego (6 biletów) oraz pań Joanny Trzeciak (2 bilety) i Joanny Danieluk (2 bilety). Gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów.

/red/