Strona główna 0_Slider Zatrzymał się i uderzył kierowcę

Zatrzymał się i uderzył kierowcę [VIDEO]

23

Trudno ocenić, co zezłościło kierowcę srebrnego samochodu, ale policja jego zachowanie określa jednoznacznie – chamstwo.

cham-na-drodzeNa filmie, zarejestrowanym dzisiaj (jak zapewnia osoba, która nadesłała nagranie, w kamerze nie została ustawiona aktualna data) widać, jak srebrny samochód, skręca z ulicy Wrocławskiej w Pułaskiego w Świdnicy. W tym samym czasie z placu Wolności na zielonym świetle rusza czerwony samochód. Oba pojazdy spotykają się przed przejściem dla pieszych. Kierowca Audi zatrzymuje się, wysiada, otwiera drzwi od strony kierowcy czerwonego pojazdu i widać, jak uderza. W tym czasie srebrny pojazd stoi na przejściu dla pieszych, a reszta aut zaczyna blokować skrzyżowanie.

Trudno znaleźć słowa na takie zachowanie! Na pewno została naruszona nietykalność cielesna uderzonego kierowcy. Po drugie, to najzwyklejsze chamstwo – nie owija w bawełnę Mariusz Smok, zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Świdnicy. – W żadnym wypadku nie wolno tak postępować na drodze. Film na pewno przeanalizujemy i postaramy się wyciągnąć konsekwencje.

/red./

Poprzedni artykułOd 43 lat wydają Rocznik Świdnicki
Następny artykułOstre strzelanie ze Śląskiem