Strona główna Sport Piłka ręczna Ostre strzelanie ze Śląskiem

Ostre strzelanie ze Śląskiem

0

Aż 75 goli padło w rozegranym awansem w poniedziałek, 14 listopada meczu 9. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych ŚKPR-u II Świdnica ze Śląskiem II Wrocław. Niestety, minimalnie lepsi okazali się rywale.

ŚKPR

Śląsk wygrał 39:36 (18:18). Dla podopiecznych trenera Wiesława Iwanio była to druga z rzędu, a czwarta w sezonie porażka. Świdniczanie tyle samo mają też zwycięstw. Cały mecz był niezwykle zacięty. W pierwszej połowie inicjatywa należała do ŚKPR-u. Dwa razy udało się odskoczyć na dystans czterech goli, ale do przerwy był remis 18:18. W drugiej połowie przeważać zaczęli gracze Śląska. W końcówce było już 38:32 na korzyść rywali. Szare Wilki rzuciły się jeszcze w pogoń, ale udało się tylko zmniejszyć straty.

ŚKPR II Świdnica – Śląsk II Wrocław 36:39 (18:18)

ŚKPR II: Zerka, Nosal – Bal 6, Piątkowski 5, Hliwa 5, Fiłonowicz 5, K. Stadnik 5, Kryśpiak 4, Mleko 3, Szczepański 2, Pietraszek 1, Łach