Orzeł ustrzelony dwukrotnie

0

Bardzo dobrze zakończyli zmagania w 2016 roku piłkarze Polonii-Stali Świdnica walczący w Lidze Dolnośląskiej Juniorów i Juniorów Młodszych. Obie nasze ekipy sięgnęły po komplet punktów w starciu z Orłem Ząbkowice Śląskie.

csc_6048

Jako pierwsi na boisku pojawili się starsi zawodnicy. Od początku biało-zieloni przejęli inicjatywę, ale długo przyszło nam czekać na zwycięskie trafienie. W drugiej części spotkania do bramki rywali trafił Damian Lechniuk, a świdniczanie prowadzeni przez Przemysława Malczyka odnieśli jak najbardziej zasłużone zwycięstwo. Znacznie więcej goli padło w rywalizacji młodszych piłkarzy. Podopieczni Szymona Majcherczyka od pierwszych minut zdominowali wydarzenia na murawie i błyskawicznie wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Po trafieniach Radosława Kasprzaka i Jakuba Filipczaka w 9. minucie było już 2:0. Jeszcze przed przerwą rezultat podwyższył Szymon Kopacz. Po zmianie stron strzelali jeszcze: kapitan Maciej Korólczyk, Szymon Kopacz i Jakub Sikora.

LDJ: Polonia-Stal Świdnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:0

Polonia-Stal: Kurzeja, Krupczak, Hruszowiec, Klemiński, Mazanka, Gerus (58′ Świątoniewski), Kusio (84′ Piła), Łuszkiewicz, Romaniuk (46′ Somala), Lechniuk, Jagieła (90′ Zalewski)

LDJM: Polonia-Stal Świdnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie 6:0

Polonia-Stal: Szczepaniuk, Białas, Depta (41′ Florian), Korólczyk, Bieniasz (72′ Kurzeja), Iwanio, Kucharski (60′ Jajko), Kasprzak (57′ Pitura), Kopacz, Sikora, Filipczak (70′ Śmietana)