Strona główna 0_Slider Lady Gaga Katarzyny Fitrzyk obsypana nagrodami

Lady Gaga Katarzyny Fitrzyk obsypana nagrodami

0

 I Wyróżnienie i Nagroda Specjalna, a na dokładkę deszcz komplementów od jurorów. Katarzyna Fitrzyk, wizażystka z Boleścina koło Świdnicy z sukcesem, choć bez głównego trofeum, kończy udział w finale Mistrzostw Polski w Profesjonalnym Makijażu.

l-gaga-1Przed chwilą zakończyła się gala konkursu, zorganizowanego przez Esthetic Show podczas targów w Warszawie. Stylizacja Katarzyny Fitrzyk znalazła się w ścisłej ósemce najlepszych propozycji, inspirowanych gwiazdami pop kultury. Pani Katarzyna sięgnęła po słynącą  z oryginalności i kontrowersji Lady Gagę. 23 listopada stylizacja zdobyła Nagrodę Publiczności, dzięki największej liczbie polubień na FB. Dzisiaj w Warszawie wizażystka na żywo musiała swoją pracę wykonać jeszcze raz.

Podczas gali przewodnicząca jury Violetta Ryjewska podkreśliła, że praca Katarzyny Fitrzyk bardzo podobała się sędziom konkursu. Oprócz I Wyróżnienia artystka otrzymała także Nagrodę Specjalną, którą wręczyła przedstawicielka koncernu kosmetycznego Dr Irena Eris, uzasadniając wybór tym, że praca jest wyjątkowa, pięknie wykonana i niezwykle poruszająca. Tylko stylizacja pani Katarzyny była tak szeroko omawiana.

lady-gaga-wiz-pozMake up, style Katarzyna Fitrzyk
W obiektywie: Ireny Dębosz
Model: Kamila Głowacka

Konkurs wygrała Jolanta Kołdyn za stylizację inspirowaną Marlena Dietrich. Zwyciężczyni będzie reprezentowała Polskę podczas International Make-Up Championships 2017 – Mistrzostw Świata Makijażu Profesjonalnego, organizowanych podczas targów BEAUTY DÜESSELDORF.

Poprzedni artykuł„Polonia-Stal pod lupą” – prezentacja drużyny orlików
Następny artykułOsłabli w drugiej połowie