Strona główna Temat dnia Kup bezpiecznie i pewnie

Kup bezpiecznie i pewnie

0

Zakup mieszkania jest decyzją trudną i wymagającą od Nabywcy nie lada wysiłku. Konieczne jest zdecydowanie się nie tylko na konkretną inwestycję ale również na dewelopera. Gruntowne sprawdzenie firmy, która prowadzi proces deweloperski gwarantuje bezpieczeństwo zakupu i pozwala podjąć pewną decyzję o lokacie swoich środków finansowych.

s-02

Bardzo zależy nam na tym, by nasi Klienci mieli możliwość wnikliwego sprawdzenia naszej spółki, bowiem jest dla nas ogromnie ważne, by przyszli mieszkańcy osiedla Park Zawiszów wiedzieli, że gwarantujemy bezpieczny zakup mieszkania, wysoką jakość wykonania oraz terminowość. Bezpieczeństwo finansowe zapewniamy Nabywcom poprzez profesjonalnie prowadzony proces deweloperski, wnikliwe sprawdzenie naszej kondycji finansowej przez bank, który zapewni finansowanie realizacji budowy. Nie opieramy tak dużego przedsięwzięcia na wpłatach od Klientów. Dodatkowo bank finansujący, regularnie będzie przeprowadzał kontrole jakości i terminowości wykonania. Do dnia dzisiejszego posiłkujemy się wyłącznie własnymi środkami finansowymi. Dysponujemy zaświadczeniami o niezaleganiu z podatkami i innymi opłatami do US oraz ZUS, które możemy przedstawić na prośbę każdej osoby zainteresowanej zakupem mieszkania na naszym osiedlu. Każdy może poprosić również o wgląd do sprawozdań finansowych spółki. Jesteśmy zdania, że należy wyjaśnić wszelkie pytania i wątpliwości, by nasi Klienci mieli pewność, że decyzja o zakupie mieszkania jest słuszna.

s-06

Obowiązująca od września 2011 roku tzw. Ustawa deweloperska ma za zadanie zabezpieczyć interesy Nabywców. Wprowadza obowiązek prowadzenia rachunku powierniczego. Środki finansowe Nabywców trafiają na specjalny rachunek bankowy i to bank decyduje o tym, czy i kiedy wypłacić deweloperowi pieniądze. W rachunku otwartym bank wypłaca pieniądze na realizacje określonego etapu budowy. Po zakończeniu etapu budowy bank dokonuje kontroli realizacji, w tym dziennika budowy. Ustawa ta reguluje również szereg innych zobowiązań obydwu stron. Nakłada obowiązek  zawarcia umowy deweloperskiej, która stanowi podstawę wpisu roszczeń do księgi wieczystej prowadzonej dla inwestycji. Dodatkowo mamy obowiązek sporządzić prospekt informacyjny dotyczący naszego osiedla, który zgodnie z ustawą, musimy przedstawić Nabywcom zainteresowanym zakupem mieszkania przed zawarciem umowy deweloperskiej. Prospekt informacyjny jest szalenie ważnym dokumentem i wręcz namawiamy wszystkich Klientów, by wnikliwie zapoznali się z jego treścią, jak i zawartością załączników. Jesteśmy zdania, że należy rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na rodzące się pytania naszych Klientów jeszcze na etapie podejmowania decyzji o zakupie. Zapraszamy do biura sprzedaży celem omówienia szczegółów transakcji, udzielenia odpowiedzi na nurtujące  pytania i wyjaśnienia zawiłych kwestii procesu deweloperskiego. Chcemy by wybory naszych Klientów były świadome, pewne i zdecydowane, bo zdajemy sobie sprawę, że tylko takie decyzje zagwarantują, że przyszłym mieszkańcom osiedla Park Zawiszów będzie mieszkać się dobrze i będą szczęśliwi. Możemy też pochwalić się, że nasza umowa deweloperska nie zawiera niedozwolonych klauzul zgodnie z wytycznymi UOKiK. Przygotowując się do zakupu nieruchomości na naszym osiedlu, mogą Państwo także zajrzeć do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS). Szczególnie na wczesnych etapach budowy dobrze jest przyjrzeć się pozwoleniu na budowę. Warto zweryfikować również, czy Park Zawiszów jest właścicielem gruntu. Z księgi wieczystej dowiemy się, czy nieruchomość jest obciązona hipoteką lub niespodziewanymi służebnościami.

s-09

Wydaje nam się, że kolejnym krokiem świadomego zakupu mieszkania, po analizie dewelopera,  powinno być wnikliwe sprawdzenie samej inwestycji, jakości wykonywanych robót budowlanych oraz ocena postępów prac na budowie. W naszym pojęciu wybór wymarzonego, komfortowego i funkcjonalnego mieszkania nie powinien ograniczać się tylko i wyłącznie do analizy samego lokalu. Oferujemy naszym Nabywcom osiedle, które jest doskonałą inwestycją w przyszłość. Realizujemy osiedle z kompleksowym zagospodarowaniem terenu, dogłębnie przeanalizowaliśmy układ urbanistyczny, zapewniając tym samym spełnienie swoich wyobrażeń o komfortowym, wygodnym życiu, w zgodzie z naturą, wśród zieleni, z miejscami do wypoczynku w towarzystwie sąsiadów. Jest to dla nas bardzo ważne i jest to tak naprawdę idea i wizja tego osiedla. Szczegółowo przeanalizowaliśmy każdy element projektu pod kątem rozwiązań technologicznych i nieustannie monitorujemy i usprawniamy te rozwiązania celem zapewnienia wysokiej i ponadczasowej jakości wykonania oraz niskich kosztów utrzymania. Profesjonalny i doświadczony zespół zaufanych inspektorów budowlanych precyzyjnie nadzoruje proces realizacji.

s-10

Każdego klienta zainteresowanego zakupem mieszkania na naszym osiedlu serdecznie zapraszamy, wręcz namawiamy do spotkania w biurze sprzedaży i omówienia z doradcą szczegółów oferty. I wbrew temu, co większość czytelników w tym miejscu pomyśli, nie jest naszym celem za wszelką cenę namówić do zakupu a stawiamy sobie za priorytet, by wnikliwie przeanalizować potrzeby naszych Klientów i wspólnie poszukać rozwiązań, ustalić przebieg transakcji, omówić najbardziej dogodny sposób finansowania zakupu. Podczas spotkania doradca klienta zaprezentuje osiedle wraz z planem sytuacyjnym oraz szczegółowym standardem wykończenia. Udostępniamy rzuty wszystkich kondygnacji celem analizy rozmieszczenia mieszkań względem stron świata i widoków z okien. Opracowaliśmy wizualizacje wybranych urządzonych mieszkań, co na pewno ułatwi wybór konkretnego lokalu i pozwoli wyobrazić sobie przestrzeń i funkcjonalność pomieszczeń.

s-08

Udostępniamy projekt budowlany a rzuty mieszkań, które nasi Klienci otrzymują w wersjach papierowych zawierają wszystkie szczegółowe informacje pomocne przy planowaniu urządzenia mieszkania, jak np. wymiary pomieszczeń, rozmieszczenia przyłączy, grzejników, punktów świetlnych oraz gniazdek.  Umożliwiamy wprowadzenie tzw. zmian lokatorskich oraz oferujemy wykończenie mieszkań pod klucz przy współpracy z doświadczonym architektem wnętrz. Nasz zespół jest otwarty i nastawiony na współpracę i pomoc każdemu Klientowi.

s-07

Zdajemy sobie sprawę, że zakup mieszkania w oparciu tylko i wyłącznie o materiały w wersji papierowej np. projekt budowlany, rzuty mieszkań, plan sytuacyjny czy też wizualizacje jest niezwykle trudny. Z tego też powodu zapewniamy możliwość wizyty na budowie i obejrzenia mieszkania, oceny jego położenia, widoku z okien, nasłonecznienia, funkcjonalności pomieszczeń. Każdy Nabywca, który dokonał już zakupu również ma możliwość regularnego odwiedzania budowy.

s-04

Zapewniamy własnego doradcę kredytowego, dedykowanego osobom zainteresowanym zakupem mieszkania na osiedlu Park Zawiszów. Uznaliśmy, że najważniejsze dla naszych klientów są oszczędność czasu, bezpieczeństwo finansowe oraz kompleksowość oferty. Podczas spotkania doradca kredytowy oceni zdolność kredytową, przedstawi najbardziej atrakcyjne oferty banków, doradzi najkorzystniejszy przebieg transakcji oraz harmonogram płatności. Doradca kredytowy zapozna naszych Nabywców z procedurą kredytową i sprawnie przeprowadzi przez cały proces kredytowania.

s-11

Nie mamy ustalonego stałego, sztywnego harmonogramu płatności. Każdorazowo szczegółowo omawiana jest indywidualna sytuacja i potrzeby naszych Klientów przed podjęciem ostatecznej decyzji. Przy ustalaniu terminów płatności i wysokości rat bierzemy pod uwagę wiele czynników, jak np. wysokość czynszu najmu mieszkania, który aktualnie ponoszą Nabywcy. Wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązania finansowe, ściśle dopasowane do potrzeb każdego Klienta. Zdając sobie sprawę, że dla większości z nas posiadanie własnego mieszkania jest jednym z ważniejszych celów życiowych, w naszej ofercie znajduje się szereg specjalnych programów, które mają ułatwić naszym klientom sfinansowanie zakupu mieszkania na osiedlu Park Zawiszów.

Możemy zapowiedzieć, że z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy ciekawą ofertę prezentową dla naszych Klientów. W najbliższych dniach zdradzimy więcej szczegółów.

Odwiedź nas w biurze sprzedaży i dowiedz się więcej.

parkzawiszow

/artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPrawdziwa uczta dla miłośników słowa!
Następny artykułTrenowali zasady bezpieczeństwa