Strona główna 0_Slider Grudzień z biletami do Cinema3D

Grudzień z biletami do Cinema3D [KONKURS]

0

Już czujemy święta, już z wystaw sklepowych uśmiechają się do nas renifery, aniołki, mikołaje, elfy; w oczy uderza blask kolorowych światełek, a w uszach dźwięczy niezniszczalne „Last Christmas…” Czy w tym pędzie zakupów i szale przygotowań znajdziemy czas na rozrywkę? Otóż musimy znaleźć!

sw-mikolaj

Higiena umysłu to bardzo ważna sprawa. Niewątpliwie człowiek zrelaksowany działa efektywniej, więc zamiast piec po nocach pierniczki lub od rana szorować podłogi dajmy sobie i naszym bliskim poczuć, że nadchodzące święta to cudowny czas, który nie musi być okupiony nerwowymi przygotowaniami. Zagrajcie o bilety i wybierzcie się do kina rodzinnie lub z przyjaciółmi.

Ponieważ grudzień bezspornie kojarzy nam się ze Świętym Mikołajem, zadanie konkursowe również jest z nim związane:

Proszę podać tytuł i dokładną datę premiery najstarszej krótkometrażowej kolorowej animacji Walta Disneya, której bohaterem jest Święty Mikołaj.

W konkursie, jak co miesiąc, do wygrania jest 10 biletów do Cinema3D: 6 zaproszeń trafi do osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi, a pozostałe 4 zostaną podzielone między dwie następne w kolejności z nadesłanych właściwych odpowiedzi. E-maile proszę kierować na adres [email protected] w tytule wpisując „kino”, a w treści poza prawidłową odpowiedzią, proszę podać swoje imię, nazwisko oraz kontaktowy numer telefonu (do wiadomości redakcji). Proszę także umieścić zapis o zgodzie na publikację imienia i nazwiska w podsumowaniu konkursu. Rozstrzygnięcie nastąpi 30 listopada. Zapraszamy do zabawy!

/red/

Poprzedni artykułOsłabli w drugiej połowie
Następny artykułVolley zakończył pierwszą część rundy zasadniczej