Strona główna Sport Siatkówka Volley zakończył pierwszą część rundy zasadniczej

Volley zakończył pierwszą część rundy zasadniczej

0

Aż pięć setów potrzebnych było do wyłonienia zwycięzcy w meczu siatkarskiej II ligi pomiędzy UKS-em Volley Żarów a BKS-em Bolesławiec. Podopieczni Marcina Wójciaka ambitnie gonili wynik, ale przegrali po tie-break’u 2:3.

dsc_9539

Pierwsze dwa sety należały do przeciwników, którzy wygrali 25:23 i 25:18. Kolejne dwie potyczki już dla żarowian. W trzecim secie miejscowi wygrali po walce 25:22, ale w czwartym zdemolowali już przyjezdnych ogrywając ich do 9. W piątej odsłonie przeciwnicy zagrali już niestety zdecydowanie lepiej zwyciężając 15:12, a cały pojedynek 3:2. Na półmetku sezonu żarowianie zamykają tabelę, mając w swoim dorobku dwa punkty.

UKS Volley Żarów – BTS Bolesławiec 2:3 (23:25, 18:25, 25:22, 25:9, 12:15)

Volley: Szymon Lange (kapitan), Marcin Wójciak, Adam Pęczyński, Jan Mieszko Rzadkowski, Tomasz Wierzbicki, Jakub Waszak, Dorian Kowalczyk, Paweł Lewandowski, Karol Greś, Bartosz Ostrowski, Jakub Popielarski, Piotr Orzechowski (libero), Tomasz Botwina (libero)