Strona główna 0_Slider Straszny konkurs z fantastycznymi nagrodami!

Straszny konkurs z fantastycznymi nagrodami!

0

Ku uciesze dzieci poprzebieranych za wiedźmy, potwory, dynie i wampiry, wołających „cukierek albo psikus” zbliża się jedno z bardziej kontrowersyjnych świąt, które wpisało się w przedszkolne i szkolne kalendarze imprez. Mowa oczywiście o budzącym skrajne emocje Halloween.

 ciukuruku logotommytoys_artPonieważ to święto najbardziej cieszy naszych najmłodszych Czytelników to właśnie im proponujemy udział w konkursie na najciekawsze – najbardziej oryginalne i śmieszne przebranie Halloweenowe. Nasi sponsorzy przygotowali wspaniałe nagrody w postaci zestawu klocków LEGO (od sklepu Tommy Toys) i zestawów halloweenowych słodkości wraz zaproszeniami na warsztaty z wykonywania lizaków (od Ciukuruku).

lego40122_halloween

Prosimy o przesyłanie zdjęć wraz ze zgodą na ich publikację na portalu na adres [email protected] W temacie maila proszę wpisać HALLOWEEN, w treści oprócz fotografii proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz dane opiekuna prawnego wraz z numerem telefonu (do wiadomości redakcji). Na zdjęcia czekamy do niedzieli 30 października, rozwiązanie konkursu nastąpi w poniedziałek 31 października.

ciukuruku-halloween1

/red/

Poprzedni artykułWygrana Karoliny, remis Victorii
Następny artykułKanonada strzelecka AKS-u