Strona główna Sport Piłka nożna Kanonada strzelecka AKS-u

Kanonada strzelecka AKS-u

0

Po wygranej 10:1 z Granicą Bogatynia, strzegomski AKS zanotował kolejne wysokie zwycięstwo. Zespół dowodzony przez Jarosława Krzyżanowskiego rozbił w Wykrotach miejscowego Piasta 9:4. 

uniwersalne

Głównym aktorem sobotniego widowiska był Adam Wasilewski, zdobywca pięciu goli. Po jednym trafieniu dołożyli Michał Sudoł, Marcin Wasilewski, Jarosław Krzyżanowski i Dawid Domaradzki. – Gospodarze przystąpili do spotkania z nami z dużym respektem. Generalnie jestem zadowolony z wyniku tego meczu, jednak mam pretensję do swoich podopiecznych o końcówkę pojedynku, w której straciliśmy dwie bramki. To nie powinno mieć miejsca! Do końca pierwszej rundy zostały nam cztery dosyć trudne mecze, w tym m. in. z Zagłębiem II Lubin i Apisem Jędrzychowice, w których musimy potwierdzić swoją dobrą formę i dyspozycję strzelecką – powiedział grający trener AKS-u Jarosław Krzyżanowski.

Piast Wykroty – AKS Strzegom 4:9 (2:6)

AKS: Kretkowski, Gołąbek, Sudoł, Krupnik, Durajczyk (Sabat), D. Krzyżanowski (Kuczma), Sobczak, J. Krzyżanowski (Serweciński), Domaradzki (Lesiński), A. Wasilewski, M. Wasilewski (Nitarski)

/Mateusz Dzień vel Rakoczy, [email protected]/

Poprzedni artykułStraszny konkurs z fantastycznymi nagrodami!
Następny artykułSiatkarki Polonii znów zwycięskie