Strona główna 0_Slider Bałtroczyk rozbawi. Wygraj wejściówkę!

Bałtroczyk rozbawi. Wygraj wejściówkę!

0

Nie schlebia niskim gustom, z dystansem traktuje siebie i rzeczywistość, ma dar bawienia słowem. Piotr Bałtroczyk, dziennikarz, poeta, konferansjer i satyryk będzie gościem I Kongresu Turystyki Polskiej, który rozpocznie się w Świdnicy już za dwa dni. Na koncert są jeszcze wolne miejsca, a dla czytelników Swidnica24.pl mamy podwójne zaproszenie.

baltroczyk_plakatNa program kongresu złożą się przede wszystkim wykłady, sesje plenarne i spotkania panelowe, ale nie zabraknie także atrakcji dla mieszkańców. Jedną z nich będzie satyryczne spotkanie z Piotrem Bałtroczykiem, które rozpocznie się o godzinie 20.00, 13 października w auli I LO w Świdnicy. Bilety w cenie 20 złotych są dostępne w Informacji Turystycznej.

KONKURS

Jednym z celów Kongresu Turystyki jest promowanie Świdnicy i jej zabytków, wśród których do najbardziej znanych należy Kościół Pokoju.

– W którym roku Kościół Pokoju został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO?

Osoba, która jako pierwsza prawidłowo odpowie na pytanie, otrzyma podwójne zaproszenie na występ Piotra Bałtroczyka w Świdnicy. Na e-maile pod adresem [email protected] czekamy do 12 października 2016 roku. W temacie należy wpisać „Bałtroczyk”, w treści odpowiedź, imię i nazwisko oraz numer telefonu (tylko do wiadomości redakcji). Zwycięzce powiadomimy telefonicznie.

red.

 

Poprzedni artykuł„Nierzetelne i tendencyjne”. Wojciech Murdzek o ustaleniach Komisji Rewizyjnej
Następny artykułJubileusz przyjaźni i nowe partnerstwo