Strona główna 0_Slider „Weekend za pół ceny” także w Świdnicy

„Weekend za pół ceny” także w Świdnicy

3

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to tytuł akcji organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W Świdnicy taniej będzie w pięciu restauracjach, agroturystyce i na basenie krytym przy ulicy Równej. Akcja potrwa tylko przez jeden wrześniowy weekend.

foto_3_basenswidnicaZdjęcie OSiR Świdnica

Akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym. Założeniem jest również stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 23-25 września 2016 r. na terenie całego kraju. „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” rozpocznie się o godzinie 17.00 w piątek, 23 września i potrwa do północy w niedzielę, 25 września.

– My zapraszamy do korzystania z atrakcji basenu przy ulicy Równej. Podczas akcji obniżymy o 50 proc. ceny jednorazowych biletów normalnych i ulgowych. Nasi goście zapłacą odpowiednio 4 i 2,5 złotego, a nie jak wynika z tradycyjnego cennika 8 i 5 złotych – zachęca Przemysław Grzyb ze świdnickiego OSiR-u.

Wszyscy partnerzy akcji TU.

/opr. red./

Poprzedni artykułStragan kultury w Świdnicy po raz szósty
Następny artykułUlepią ulicę Kościelną