Strona główna 0_Slider Świdnickie położne na medal. Trwa głosowanie

Świdnickie położne na medal. Trwa głosowanie

0

Dwie świdnickie położne zostały zgłoszone do konkursu Położna na medal. Głosowanie potrwa aż do końca grudnia 2016 roku.

Konkurs „Położna na medal” ma już drugą edycję. – Prowadzona od 2014 roku kampania ma na celu podnoszenie w społeczeństwie świadomości roli, jaką położne odgrywają dzisiaj w opiece okołoporodowej. Chcemy pokazywać, że położna to nie tylko troskliwość i opiekuńczość, ale także coraz wyższe kompetencje medyczne i związana z nimi odpowiedzialność – piszą na stronie konkursu organizatorzy, firma „Prenatalis”. Częścią kampanii „Położna na medal” jest ogólnopolski plebiscyt, w którym wybrane zostaną 3 najlepsze położne w kraju, a także najlepsze położne w poszczególnych województwach. Kandydatki można było zgłaszać do 31 lipca, głosowanie potrwa do 31 grudnia.

szkoła rodzeniaAnna Kuczyńska (na zdjęciu) w zawodzie pracuje od 21 lat, jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Świdnicy, tytuł magistra broniła w Poznaniu. Jest w zespole położnych, prowadzących w świdnickim Latawcu Szkołę Rodzenia, która cieszy się ogromną popularnością wśród przyszłych rodziców i systematycznie zdobywa wyróżnienia. W tej chwili na jej kandydaturę oddano 417 głosów.

ZAGŁOSUJ NA ANNĘ KUCZYŃSKĄ! KLIKNIJ TUTAJ!

Adela Józefina Białoboki-Chylińska ma 28 lat. Angażuje się w promowanie karmienia piersią, jest ambasadorką Fundacji Dobre Ręce Polskich Położnych. Zebrała dotąd 72 głosy.

Głosuj na Adelę Józefinę Białoboki-Chylińską! KLIKNIJ TUTAJ!

/red./

Poprzedni artykułWinny śmiertelnego wypadku nie straci prawa jazdy
Następny artykułIle kosztują świdnickie kwiaty?