Strona główna 0_Slider Silesian rozpoczęty, piłkarze na start!

Silesian rozpoczęty, piłkarze na start! [FOTO]

0

Za nami oficjalna ceremonia startu XI Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Silesian Cup. Na starcie około 700 zawodników z 47 klubów z Polski, Czech, Rosji i Ukrainy. Rywalizacja toczy się w czterech kategoriach wiekowych: U-9, U-10, U-12 i U-14.

CSC_0599

Na czterech boiskach Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ruszyły o 11.00 pierwsze mecze fazy grupowej, która rozgrywana będzie do piątku do południa. Później faza finałowa, a w sobotę, 6 sierpnia wielkie finały Silesian Cup 2016.

Kto gra na Silesianie…

Kategoria U 9: Olimpia Gwardiejsk (Rosja), Czernomorec I Odessa (Ukraina), Czernomorec II Odessa (Ukraina), Victoria Chróścice, Gryf Świdnica, Polonia-Stal Świdnica, Chojnik Jelenia Góra, Akademia Sportu Milicz

Kategoria U 10: Sokoł I Olsany (Czechy), Sokol II Olsany (Czechy), SK Hranice (Czechy), Dąbroczanka Pępowo, Akademia Sportu Milicz, Chojnik Jelenia Góra, Gryf Świdnica, Polonia-Stal Świdnica, WKS Śląsk Wrocław

Kategoria U 12: Olimpia Gwardiejsk (Rosja), MKS I Żory, MKS II Żory, MKS III Żory, GKS I Bełchatów, GKS II Bełchatów, Polonia-Stal I Świdnica, Polonia-Stal II Świdnica, Kadra Lubuskiego ZPN, Piotrcovia I Piotrków Trybunalski, Piotrcovia II Piotrków Trybunalski, Pogoń I Mogilno, Pogoń II Mogilno, Piast Zawidów, Champions Oława, Dąbroczanka Pępowo, Zorza Pęgów (kobiety)

Kategoria U 14: Olimpia Gwardiejsk (Rosja), GKS I Bełchatów, GKS II Bełchatów, GKS III Bełchatów, Polonia-Stal I Świdnica, Polonia-Stal II Świdnica, Kadra Lubuskiego ZPN, AP Gliwice, Lechia Dzierżoniów, Pogoń Mogilno, WKS Śląsk Wrocław, Wisła Junior Sandomierz, Polonia Wrocław

Program

 

Środa (3.08)

10:00: Ceremonia otwarcia XI Turnieju Silesian Cup

11:00 – 16:30: Rozgrywki grupowe

Czwartek (4.08)

9:00 – 16:30: Rozgrywki grupowe

Piątek (5.08)

9:00 – 16:30: Rozgrywki grupowe i pucharowe

Sobota (6.08)

9:00 – 16:00: Mecze półfinałowe i finałowe

17:00: Ceremonia zamknięcia turnieju

/MDvR/