Strona główna Bez kategorii Fotograficzny spacer w Żarowie

Fotograficzny spacer w Żarowie

0

Prawie dziesięć przebytych kilometrów, jedenastu uczestników, dziesiątki wykonanych fotografii, a przede wszystkim dobra zabawa towarzyszyła I Żarowskiemu Spacerowi Fotograficznemu.Na starcie pojawili się nie tylko mieszkańcy Żarowa, ale również goście z Belgii i sąsiedniego powiatu średzkiego, a najmłodsza uczestniczka, Weronika Komaniecka, miała 8 lat.       Żarowski_Spacer_Fotograficzny (1)

Spacerowicze mieli tylko jedno zadanie, sportretować Żarów, pokazać to, co na co dzień nie jest dostrzegane. W ruch poszły aparaty fotograficzne i telefony komórkowe. Organizator, Gminne Centrum Kultury i Sportu, nie narzucił konkretnego tematu. – Nie chcieliśmy w żaden sposób ingerować z pomysłem, każdy do zadania miał podejść indywidualnie. Uczestników spaceru głównie interesowała architektura Żarowa, ale jest również sporo ciekawych reporterskich kadrów – powiedział Tomasz Pietrzyk, zastępca dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Efekt pracy uczestników spaceru fotograficznego poznamy już niebawem. – Na pewno powstanie internetowy album fotograficzny miasta i gminy Żarów, widziany oczami mieszkańców i turystów – mówi Pietrzyk. Kolejna fotograficzna podróż ulicami Żarowa zaplanowana została na sobotę, 20 sierpnia na godzinę 10:00, na którą zapraszamy nie tylko żarowian.W I Żarowskim Spacerze Fotograficznym udział wzięli: Weronika Komaniecka, Kuba Komaniecki, Agnieszka Komaniecka, Anna Siekierska, Joanna Sip, Randall Moyaerts, Grzegorz Sudoł, Marek Wąsowski, Artur Dunicz, Bogdan Mucha, Tomasz Pietrzyk.

Poprzedni artykułŚwidnicy fighterzy z wizytą w UM
Następny artykułZabawa w kierowcę [FOTO]