Strona główna Sport Piłka nożna AKS wraca na zwycięską ścieżkę

AKS wraca na zwycięską ścieżkę

0

Po czterech meczach bez zwycięstwa (porażki z Sokołem Wielka Lipa, Orkanem Szczedrzykowice i Chrobrym Głogów oraz remis z Lotnikiem Jeżów Sudecki), piłkarze czwartoligowego AKS-u Strzegom ponownie posmakowali zwycięstwa w walce o punkty. Drużyna Jarosława Krzyżanowskiego pokonała przed własną publicznością Piasta Nowa Ruda 2:0.

aks

FOTO: AKS Strzegom

Muszę pochwalić gości, bo szczególnie w drugiej połowie byli groźni. Gdyby nie świetna postawa Damiana Nowaka w naszej bramce, nie skończylibyśmy sobotnich zawodów z czystym kontem. Do nas też w końcu uśmiechnęło się szczęście i wreszcie zgarnęliśmy komplet punktów. W ostatnich kolejkach graliśmy dobrze, ale tych punktów nie było zbyt wiele. Do końca sezonu pozostały trzy mecze i chcemy je wygrać, by być jak najwyżej w tabeli rozgrywek – wyznał na oficjalnej stronie AKS-u trener Jarosław Krzyżanowski. Bohaterem meczu został Mateusz Alwin, zdobywca dwóch goli. – W końcu się odblokowałem. Byłem ostatnio trochę w słabszej dyspozycji, ale znowu poczułem wiatr w żagle. To był jeden z moich najlepszych meczów w barwach AKS-u – powiedział po spotkaniu Mateusz Alwin.

AKS Strzegom – Piast Nowa Ruda 2:0

AKS: Nowak, Górowski, Krupnik, Szymczyk, Sabat, Borek, Demirow (84′ Wasilewski), J. Krzyżanowski (89′ Gołąbek), Sobczak (90′ D. Krzyżanowski), Dobrowolski (86′ Nitarski), Alwin (76′ Burszta)

Poprzedni artykułPatronują im Kawalerowie Orderu Uśmiechu
Następny artykułDziki busz w reprezentacyjnym parku [FOTO]