Strona główna Sport Piłka nożna W Wielką Sobotę z liderem tabeli

W Wielką Sobotę z liderem tabeli

0

Po dwóch trudnych spotkaniach z Miedzią II Legnica (1:2) i Ślęzą Wrocław (2:3), piłkarze Polonii-Stali Świdnica zagrają z kolejnym zespołem z czołówki tabeli III ligi dolnośląsko-lubuskiej. W sobotę, 26 marca na stadionie przy ulicy Śląskiej w Świdnicy zaprezentuje się jeden z głównych pretendentów do tytułu mistrzowskiego – lider rozgrywek Klub Sportowy Polkowice. 

 DSC_5831

Polkowiczanie trenowani przez dobrze znanego w Świdnicy Jarosława Pedryca znajdują się obecnie na samym szczycie tabeli. Goście sobotniego meczu w 21 meczach uzbierali 46 punktów i o jedno „oczko” wyprzedzają wałbrzyskiego Górnika, który jednak ma jedno spotkanie zaległe. Świdniczanie z 22 punktami znajdują się na 14. pozycji i chcąc włączyć się do walki o utrzymanie musimy zacząć sięgać po punkty seriami. W pierwszym starciu obu ekip biało-zieloni postawili trudne warunki Klubowi Sportowemu Polkowice. Kilkukrotnie poważnie zagroziliśmy bramce rywali, ale brakowało skuteczności. Ostatecznie miejscowi wygrali 2:0, ale Polonia-Stal pozostawiła jesienią po sobie dobre wrażenie. Miejmy nadzieję, że teraz będzie podobnie, a w dodatku urwiemy punkty liderowi tabeli.

Mecz MKS Polonia-Stal Świdnica – KS Polkowice w sobotę, 26 marca. Początek rywalizacji na stadionie przy ulicy Ślaskiej w Świdnicy o 12.00. Wejściówki w cenie 10 złotych.

Poprzedni artykułCARBOXYTHERAPY zamiast BOTOXU
Następny artykułSamorządowcy w Strasburgu