Strona główna Bez kategorii Świętowanie rozpoczęte!

Świętowanie rozpoczęte! [FOTO]

0

Dzień Kobiet w tym roku dla mieszkanek Świdnicy i powiatu świdnickiego na pewno nie ograniczy się do jednego dnia. Maraton spotkań i atrakcji rozpoczęła Liga Kobiet Polskich, zapraszając panie na bezpłatne badania, wykład i koncert do sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

10

W piątkowy wieczór, 4 marca teatr pękał w szwach. Już po raz dziesiąty Liga Kobiet Polskich zadbała o to, by mieszkanki Świdnicy mogły w przeddzień Dnia Kobiet poczuć się wyjątkowo. Jak zawsze czekały stanowiska z darmowymi badaniami i poradami specjalistów do spraw urody. W programie znalazł się wykład prof. dr hab. Szymona Dragana  „Ruch to zdrowie każdy Polak ci to powie”, a na finał wystąpił Kwartet RAMPA z Warszawy w programie „Piosenka jest dobra na wszystko”. Nie zabrakło kwiatów i podziękowań od władz miasta. Honory gospodyni pełniła Elżbieta Dudziak, prezes świdnickiego oddziału LKP.

Przed paniami kolejne wydarzenia. Już dzisiaj, 5 marca w południe I Bieg Kobiet, na który już zapisało się pół tysiąca zawodniczek. Start sprzed hali sportowej przy ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej.

6 marca zaprasza Galeria Świdnicka. O 14.00 rozpocznie się pokaz mody, a na panie w tym dniu czekać będzie tysiąc tulipanów.

W czwartek, 10 marca kolejne atrakcje szykuje Cinema 3D. Kolejna edycja Kina na szpilkach rozpocznie się o godzinie 18.00.

/red./

Zdjęcia Łukasz Kufner

Poprzedni artykułMagazyn Swidnica24.pl na weekend
Następny artykułŚwidnica pokaże się w Berlinie