Strona główna Bez kategorii Świdnica pokaże się w Berlinie

Świdnica pokaże się w Berlinie

1

Świdnica weźmie udział w największych w Europie Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB Berlin 2016, które zaplanowano od 9 do 13 marca na terenach Messe Berlin.

Swidnica

ITB Berlin to targi turystyczne, na które zjeżdża się cały świat. W czasie ubiegłorocznej edycji imprezy wzięło w nich udział ponad 10 000 wystawców ze 186 krajów, którzy byli zlokalizowani w 26 halach, a liczba odwiedzających sięgnęła ok. 115 000 osób.

Świdnica podczas ITB Berlin zaprezentuje swoją ofertę razem z pozostałymi członkami Lokalnej Organizacji Turystycznej „Aglomeracja Wałbrzyska”, której miasto jest członkiem od stycznia 2016 roku. Na wspólnym stoisku Polskiej Organizacji Turystycznej zlokalizowanym w hali 15.1, pracownicy Wydziału Promocji Miasta i Referatu Turystyki Urzędu Miejskiego, będą przedstawiali walory turystyczne miasta i zapraszali do wizyty w Świdnicy.

Targi berlińskie to kolejna tego typu prezentacja, w której w tym roku Świdnica bierze aktywny udział. W lutym pracownicy urzędu zachęcali do zapoznania się z urokami, walorami, wydarzeniami kulturalnymi oraz propozycjami inwestycyjnymi Świdnicy podczas Tour Salon w Poznaniu oraz targów, zorganizowanych w Hali Stulecia we Wrocławiu. Teraz przyszedł czas na zachęcanie turystów z zagranicy, aby odwiedzili Świdnicę.

Magdalena Dzwonkowska, UM w Świdnicy

Poprzedni artykułŚwiętowanie rozpoczęte! [FOTO]
Następny artykułPark Centralny wypełniony przez biegnące kobiety