Strona główna Bez kategorii Magazyn Swidnica24.pl na weekend

Magazyn Swidnica24.pl na weekend

0

Jeszcze moment i zaczną się te soboty, w które panowie poczują się najszczęśliwsi na zakupach i z dala od domu. W powietrzu, mimo nawracających chłodów, jednak już jest wiosna i zapowiedź sprzątania, mycia, odnawiania! Być może to ostatni weekend, kiedy można bez wyrzutów sumienia zwyczajnie poleniuchować. I przy okazji poczytać nie tylko o bieżących wydarzeniach. Autorzy Swidnica24.pl zapraszają do lektury cotygodniowego magazynu.

magazyn weekendowy

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch dzisiaj poprzeczkę stawia wysoko. Postanowiła udowodnić, że te dwa składniki mogą dać pyszne danie. Kasza jaglana i szpinak? Czy to w ogóle jest jadalne? Znając czarodziejkę nie tylko jadalne, ale i zdrowe, i pyszne. Po przepis na kaszę jaglaną ze szpinakiem zapraszamy do działu Kuchnia!

W drugim odcinku Obsesyjnej Biblioteczki Agnieszki kolejna książka dla wymagających. Agnieszka Pohl nie lubi chodzić tropem bestsellerów. Wyszukuje książki niekoniecznie z „top list”. Tym razem poleca „Długą drogę do domu” – opowieść pisaną z perspektywy matki, która aniołem nie jest. Więcej w dziale Książka.

Bezpańska skarpetka, szalik zostawiony przez nie wiadomo kogo, jakaś czapka. Albo rękawiczka. Najpewniej u każdego w domu zagościła rzecz zupełnie obca, której pochodzenia nie sposób dociec. Podejrzewam jednak, że nie u każdego stała się powodem rozważań, stanowczych decyzji wychowawczych i wreszcie działań rękodzielniczych. Beata Norbert zaprasza do swojego piękniejszego świata w dziale Porady!

Magazyn znajdą Państwo w menu.

Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Test czarnej rękawiczki
Następny artykułŚwiętowanie rozpoczęte! [FOTO]