Strona główna Bez kategorii Dla kogo 1% podatku? Pomóż Weronice Wróbel!

Dla kogo 1% podatku? Pomóż Weronice Wróbel!

1

Termin złożenia zeznania podatkowego za 2015 rok mija 30 kwietnia. Przy wypełnianiu formularza warto pamiętać o wyborze organizacji pożytku publicznego, której chcemy przekazać 1% podatku. Nie wymaga to żadnego wysiłku. Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym, pieniądze na wskazane konto przekaże Urząd Skarbowy. Jakiej organizacji pożytku ze Świdnicy i okolic można podarować skromną część podatku? Kogo wesprzeć w idei pomagania? Czekamy na zgłoszenia, informacje będą publikowane w każdą niedzielę.

Weronika Wróbel

Pomóż Weronice Wróbel ze Świdnicy!

Większość swojego 22-letniego życia spędziła na wózku. Jako dwulatka uległa nieszczęśliwemu wypadkowi, spadając ze schodów. Nigdy jednak się nie poddała. Z pasją uprawa sport. Zajęła I miejsce w kategorii juniorskiej i II w seniorskiej w Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów. Działa społecznie i uczy się we Wrocławiu. Jest także II wicemiss Polski na wózku z 2013 roku. Brała udział w sesjach fotograficznych i programach telewizyjnych. Z jej udziałem powstał teledysk do piosenki, opowiadającej o niepełnosprawności. Podczas nagrań Weronika kilka kroków przeszła o kulach w egzoszkielecie. Ten egzoszkielet jest jej marzeniem. Pomóż je spełnić, przekazując 1% podatku lub darowiznę!

1 procent podatku:

FUNDACJA DZIECIOM ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ ul. Łomiańska 5 01-657 Warszawa KRS 0000037904 z dopiskiem Na rehabilitacje Weroniki Wróbel

Darowizna:

na konto BPH S.A 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 z dopiskiem na leczenie Weroniki Wróbel numer 190

Poprzedni artykułDolnośląska czołówka pływaków w Świdnicy
Następny artykułBez niespodzianki w wyborach na prezesa OZPN Wałbrzych