Strona główna Bez kategorii Walentynki w Cinema 3D

Walentynki w Cinema 3D [KONKURS]

0

Święto zakochanych w świdnickim kinie zaczyna się już w najbliższy piątek, 12 lutego. Na ten dzień zaplanowano Maraton Walentynkowy – podwójną dawkę romantycznych emocji. Jeśli nie macie jeszcze planów, jak miło spędzić walentynki, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Podwójne zaproszenie do Cinema 3D czeka!

Planeta Singli (1)

kadr z filmu „Planeta singli”

Kino zaprasza już o 22:00 na romantyczną komedię „Planeta singli”, a następnie na premierowy pokaz „Jak to robią single”. Maraton Walentynkowy to nie tylko kino dla zakochanych. Cinema 3D proponuje tytuły, na które może się wybrać każdy.

Wieczorna rozrywka rozpocznie się „Planetą singli”. Zabawną i zarazem wzruszającą opowieścią
o poszukiwaniach miłości we współczesnych realiach portali, randek w ciemno i telewizyjnych show. Czy romantyczna, nieśmiała nauczycielka może spotkać idealnego mężczyznę, umawiając się przez portale randkowe? Na ekranie będzie można zobaczyć min. Macieja Stuhra oraz Agnieszkę Więdłochę i przekonać się czy to naprawdę możliwe.

Premierowy pokaz „Jak to robią single” to kolejna dawka uśmiechu i wzruszeń proponowana tego wieczoru przez Cinema 3D w ramach walentynkowego maratonu. Ze świata portali randkowych kino przenosi widzów do realnego świata wielomilionowego Nowego Jorku. Tam bawi się grupa znajomych singli, poszukując swojej drugiej połówki. Każdy z bohaterów musi sobie jednak odpowiedzieć na pytanie: czego szuka – miłości, przygody, czułości?

Walentynkowy Maraton to idealna rozrywka zarówno dla zakochanych, jak i dla singli. Bilet na oba filmy kosztuje tylko 25 złotych.

KONKURS:

Chcielibyście zasiąść wygodnie na kinowej kanapie i obejrzeć oba seansy? Wystarczy, że wyślecie do nas maila na adres [email protected], w którym wymiecie 4 aktorów z głównej obsady „Planety singli”. Mail nadesłany do nas jako 14. wygrywa. Na zgłoszenia czekamy do środy, 10 lutego. Nie zapomnijcie podać swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Zwycięzcę poinformujemy o wygranej telefonicznie.

1024x768_Walentynki

Poprzedni artykułPlace zabaw z usterkami
Następny artykułTaniec przeciwko przemocy już w niedzielę