Strona główna Bez kategorii Świdnica z klocków

Świdnica z klocków [FILM]

0

Kolejne elementy z architektury miasta dobudowuje w grze Minecraft twórca, posługujący się nickiem random. Po Rynku  gracz buduje także katedrę.

Świdnica klocki

Gra Minecraft powstała w 2009 roku i od razu podbiła serca miłośników wirtualnej rozrywki. Gra skupia się na kreatywności i budowaniu, pozwalając graczom na tworzenie konstrukcji z sześciennych bloków w otwartym trójwymiarowym świecie.

Świdnicki Rynek powstał dzięki wersji Creative, która skupia się wyłącznie na budowaniu. Gracz dysponuje nieograniczoną ilością wszystkich materiałów, pozwalających na dowolne modyfikowanie świata gry, oraz posiada dużą swobodę przemieszczania się, dlatego w pewnym momencie filmu widzimy Rynek z lotu ptaka.

Film autor zamieścił na kanale youtube z taka adnotacją: Nowy clip na temat minecraftowej Świdnicy, projekt powoli rośnie. Tu macie widok na stan z lutego 2016r. Możliwe, że w najbliższych miesiącach powstaną dalsze części starówki. Katedra już w budowie, reszta w planach. Dziękuje za oglądanie i pozdrowienia dla wszystkich świdniczan.

Poprzedni artykułMagazyn Swidnica24.pl na weekend
Następny artykułPodziękowania za uratowanie życia