Strona główna Bez kategorii Magazyn Swidnica24.pl na weekend

Magazyn Swidnica24.pl na weekend

0

Zaczynamy od dobrych wiadomości. Do autorów weekendowego magazynu dołącza nowa autorka. Agnieszka Pohl, która z powodzeniem prowadzi blog i stronę Obsesyjna Biblioteczka, będzie podpowiadała, po jakie książki warto sięgnąć.

magazyn weekendowy

Obsesyjna Biblioteczka Agnieszki rozpoczyna od niełatwej propozycji. Ismet Prcic w „Odłamkach” sięga do swojej trudnej historii, związanej z traumą wojny na Bałkanach. Ale to nie tylko rozliczenia. Dlaczego warto sięgnąć po tę powieść? O tym Agnieszka Pohl w dziale Książka.

W klimaty łagodności wprowadza tymczasem Beata Norbert. Świat Beaty tym razem pełen jest rozważań nad asertywnością (a raczej jej brakiem) i … pastelami. Pełen humoru felieton znajdą Państwo w dziale Porady.

Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch twardo szykuje nas na wiosnę. Mamy oczyszczać organizm i basta! Całe szczęście, że proponowany przez autorkę cyklu kulinarnego „Czary Penelopy” przepis z kaszą jaglaną w roli głównej jest tak aromatyczny! Zapraszamy na pomidorową z awokado i kaszą jaglaną do działu Kuchnia.

Kacper Poradzisz zdecydowanie tym razem idzie do kina! A dokładniej – już był i szczerze poleca. Mowa o najnowszym filmie z udziałem George`a Clooney`a – „Ave, Cezar”. Dlaczego warto się wybrać? O tym w dziale „Kino”.

Magazyn znajdą Państwo w menu.

Agnieszka Szymkiewicz

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: Kłopoty z asertywnością
Następny artykułŚwidnica z klocków [FILM]