Strona główna Bez kategorii Dla kogo 1% podatku? Wesprzyj Nadię Klimczak!

Dla kogo 1% podatku? Wesprzyj Nadię Klimczak!

0

Termin złożenia zeznania podatkowego za 2015 rok mija 30 kwietnia. Przy wypełnianiu formularza warto pamiętać o wyborze organizacji pożytku publicznego, której chcemy przekazać 1% podatku. Nie wymaga to żadnego wysiłku. Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym, pieniądze na wskazane konto przekaże Urząd Skarbowy. Jakiej organizacji pożytku ze Świdnicy i okolic można podarować skromną część podatku? Kogo wesprzeć w idei pomagania? Czekamy na zgłoszenia, informacje będą publikowane w każdą niedzielę. Dane organizacji lub osoby wraz ze zdjęciem i opisem  proszę przesyłać na adres [email protected]

Nadia Klimczak

1% dla Nadii Klimczak

Nadia ma 8 lat, przeszła już dwie operacje wszczepienia implantu ślimakowego do ucha prawego i do ucha lewego. Dzięki kosztownej rehabilitacji słyszy i rozwija mowę. Pomóżmy Nadii słyszeć!

Nadia urodziła się z obustronnym głębokim niedosłuchem zmysłowo-nerwowym uwarunkowanym genetycznie. Dzięki systematycznej terapii Nadia robi postępy, ma jednak jeszcze problemy ze zrozumieniem mowy i rozróżnianiem dźwięków. Całe leczenie, użytkowanie i ubezpieczenie procesorów mowy oraz częste ich awarie są bardzo kosztowne i przekraczają dochody rodziców, którzy chcą zapewnić jej rozwój, szczęście i samodzielne życie. Od około dwóch lat pojawiły się komplikacje: w jednym z wszczepionych implantów regularnie pojawiają się krwiaki (około co 3 miesiące), które trzeba usuwać operacyjnie.

Aby pomóc Nadii, wystarczy przekazać 1% na jej leczenie.

KRS 0000037904

Cel szczegółowy: 22279 Nadia Klimczak

Poprzedni artykułMniej przestępstw w 2015 roku
Następny artykułTaniec dla miliarda kobiet [FOTO/VIDEO]