Strona główna Magazyn Moda Stylowe wariacje: Dama nosi futro

Stylowe wariacje: Dama nosi futro [sztuczne!]

0

 Święta za pasem i czas schować piękne jesienne trencze czy bereciki do szaf , a zainwestować w coś , dzięki czemu będzie nam ciepło.

futro 1
Niestety zimne dni często kojarzą się ze znoszonymi kozakami typu emu zagiętymi do połowy stopy oraz nieskompletowanymi chustami i kurtką puchówką. Mam nadzieję, że dzisiejszy felieton zmieni nieco nastawienie do zimy, jej akcesoriów oraz ukaże wdzięk stroju w te mroźne dni – mowa oczywiście o futerku. Osoby, którym bliski jest los zwierząt mogą odetchnąć z ulgą, bo prawdziwe damy noszą wyłącznie sztuczne futra.
Każda kobieta wie , że posiadanie w swojej garderobie futra jest oznaką nie tylko zamożności, ale również stylu klay , czy dobrego smaku. Na szczęście sklepy sieciowe wyszły na przeciw potrzebom kobiet, które poza dbaniem o własną garderobę, dbają także o domowy budżet i nie pozwalają sobie na wariacje z futer od znanych projektantów. Sztuczne futerka, które prezentują nam sklepy sieciowe także w Świdnicy są dostępne w różnych opcjach cenowych, zwykle  między 50- 250 zł.

futro 2
Sztuczne futerko jest nie tylko idealną ozdobą, którą możemy założyć na ciemny płaszcz, na górę sukni, czy dopiąć do kołnierza kurtki , jest również dodatkiem, który wspaniale ogrzeje nas w zimne grudniowe dni. Motyw futra pojawia się u znanych projektantów właściwie każdym rodzaju garderoby od bielizny rozpoczynając, na płaszczach czy dodatkach kończąc.  Futro jest materiałem, który wdzięcznie prezentuje się z każdym rodzajem sylwetki.
Paniom, które nie do końca przekonuje opcja włożenia futrzanych kozaków, sztucznego futra i czapki uszatki proponuję zacząć od delikatnego futrzanego kołnierza, czy futrzanych motywów na torbach. A że propozycja sprawdza się nawet z wieczorową sukniach, wspaniale pokazuje modelka.

Anna Dynowska

Poprzedni artykułIdziemy do kina: „Czerwony pająk”, czyli porządne straszenie
Następny artykułCzary Penelopy: Rosół z gęsi