Strona główna Magazyn Moda Stylowe wariacje: Moda w podwodnej krainie

Stylowe wariacje: Moda w podwodnej krainie

1

Listopad jest miesiącem pełnym wydarzeń, dających okazję do rodzinnych spotkań, a zwieńczeniem tego jesiennego miesiąca są oczywiście Andrzejki. Andrzejki będące ostatnią okazją do szampańskiej zabawy przed pełnym zadumy okresem adwentu to także świetna sposobność do szaleństwa modowego zarówno u pań, jak i u panów. Przedstawiam dwie propozycje andrzejkowej stylizacji dla pań oraz dla panów przygotowane w niecodziennej podwodnej aranżacji.

Moda 1

Pierwsza propozycja to piękna tiulowa, wieczorowa suknia w ostrych barwach czerwieni oraz błękitu – jest idealną propozycją dla kobiet pewnych siebie, chcących poczuć się w ten magiczny wieczór jak modelka. Dwukolorowa część dolna sukni przeplata się z delikatnością tiulowej tkaniny pięknie podkreśla kobiecą talię oraz wydłuża optycznie nogi, falując podczas poruszania. Koronkowa warstwa gorsetowa sprawia, że dekolt jest podkreślony, a biust uwydatniony.
Barwne suknie wspaniale poprawiają nastrój w jesiennie, pochmurne, deszczowe dni oraz sprawiają, że wchodząc na salę balową każda kobieta poczuje się jak prawdziwa dama i gwiazda wieczoru.

Moda 3
Druga propozycja to stylizacja dla panów, chcących poczuć się elegancko, a zarazem niezbyt zobowiązująco. Połączenie brązowych spodni z białą koszulą jest stylowe, a zarazem luźne. Jest to stylizacja odpowiednia zarówno na codzienny jesienny spacer, jak i na wieczorne wyjście. To także baza, która poprzez dobór odpowiednich dodatków stanie się stylizacją pasującą na każdą okazję dla eleganckiego, przywiązującego wagę do stylu mężczyzny.

Anna Dynowska

Poprzedni artykułPolecamy: Marek Niedźwiecki „Australijczyk”
Następny artykułCzary Penelopy: Herbatka na zdrowie