Strona główna Sport Piłka nożna Niskie loty Orła, festiwal strzelecki biało-zielonych

Niskie loty Orła, festiwal strzelecki biało-zielonych

0

Fantastycznie rok 2015 zakończyli piłkarze Polonii-Stali Świdnica występujący w Lidze Dolnośląskiej Juniorów. Podopieczni Tomasza Oleksego i Mariusza Miętkiewicza w ostatnim tegorocznym występie zmierzyli się z Orłem Ząbkowice Śląskie rozbijając wyżej notowanego rywala aż 8:2! Łupem strzeleckim podzieli się Przemysław Świątoniewski i Oskar Łuszkiewicz, którzy zanotowali po cztery trafienia.

 CSC_6030

– Bardzo dobry mecz całego zespołu i zasłużone zwycięstwo. Cieszy wreszcie skuteczność, która trochę szwankowała w poprzednich meczach – dzisiaj byliśmy bezlitośni pod bramką przeciwnika. Po takim meczu będzie dużo spokojniejsza przerwa w rozgrywkach – aczkolwiek z drugiej strony możemy tylko żałować, że runda się kończy… Widać, że zespół wyglądał w ostatnich tygodniach zdecydowanie lepiej niż na początku rozgrywek. Teraz zasłużony odpoczynek dla wszystkich, a później ciężka praca, żeby prezentować się już od pierwszych meczów, tak jak to miało miejsce dzisiaj – ocenił trener Tomasz Oleksy.

Polonia-Stal Świdnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie 8:2 (5:1)

Polonia-Stal: Piechurski (80′ K. Szczepaniuk), Tuziński (55′ Górka), Klemiński, Hruszowiec, Kochman, Lechniuk (60′ Olipra), A. Szczepaniuk, Mazanka (65′ Kusio), Łuszkiewicz, Jagieła, Świątoniewski

Poprzedni artykułPewne wygrane kadetek i juniorek MKS-u
Następny artykułKiedy finał remontów drogowych? [FOTO]