Strona główna Bez kategorii „Kobiety z Pasją” opanują teatr

„Kobiety z Pasją” opanują teatr

1

Trwa odliczanie do pierwszego Świdnickiego Forum Kobiet, podczas którego nagrodzone będą  „Kobiety z Pasją”. Wiemy już kto znalazł się w ścisłym finale plebiscytu. Zdradzamy też atrakcje  zaplanowane w Teatrze w Świdnicy na najbliższą środę, 25 listopada 2015r. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Początek o godz. 16:30.

3(1)

Organizatorki I Świdnickiego Forum Kobiet

Za sprawą Świdnickiego Forum Kobiet, aktywne panie z całego regionu spotkają się w środę, 25 listopada 2015r. w Teatrze w Świdnicy. Bezpłatne wydarzenie, w którym udział potwierdziło już ok. 300 uczestniczek, to pomysł Radnej Rady Miejskiej w Świdnicy Magdaleny Rumiancew-Wróblewskiej. Dzięki zaangażowaniu wielu partnerów i sponsorów, panie spędzą wspólnie atrakcyjne i pełne niespodzianek popołudnie, przeplatane rozmowami oraz poradami ekspertów.

W programie spotkania są m.in. pokaz brafittingu oraz motywacyjny wykład „Żyj z pasją i radością”, przygotowywany przez Joannę Konczanin – psychologa i trenera z międzynarodowym doświadczeniem. Odbędzie się również debata pod hasłem „Kobieta Spełniona”, w której uczestniczyć będą znane i lubiane panie, które osiągając sukces zawodowy, równocześnie realizowały się jako żony i matki. Dokonamy także spektakularnych metamorfoz kilkunastu pań –  wylicza Magdalena Rumiancew-Wróblewska, radna Rady Miejskiej w Świdnicy.

Punktem kulminacyjnym I Świdnickiego Forum Kobiet będzie przyznanie statuetek w Plebiscycie „Kobieta z Pasją”. Nagrody zostaną wręczone w czterech kategoriach, w których nominowane są następujące panie: Estera Grabarczyk, Wanda Szwegler, Dorota Chmielewska, Bożena Pytel (Kobieta w Kulturze i Sztuce), Karolina Holka, Katarzyna Jarosz-Lenkiewicz, Ewelina Jamińska, Marta Olejkiewicz (Kobieta Przedsiębiorcza), Magdalena Ociepa, Jolanta Kumor, Agnieszka Hajdamowicz,  Gabriela Buczek (Kobieta Fit), Ewa Dziwosz, Urszula Pawłowska, Rozalia Bąba, Maria Tomaszewsk (Supermenka).

Kapitułę konkursu, do udziału w którym zgłoszono prawie 30 pań, tworzyły osobowości regionu. Zasiedli w niej m.in.: wicewojewoda Joanna Bronowicka, wicemarszałek województwa Ewa Mańkowska, prezydent Świdnicy Beata Moskal – Słaniewska, starosta świdnicki Piotr Federowicz, wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek, wójt Marcinowic Władysław Gołębiowski, radna Magdalena Rumiancew-Wróblewska, prezes Funduszu Regionu Wałbrzyskiego Robert Jagła, prezes WSSE „Invest-Park” Barbara Kaśnikowska, prezes Fundacji Spichlerz Kultury Violetta Mazurek, Nadleśniczy Nadleśnictwa Świdnica Jan Dzięcielski. Kapituła na podstawie formularzy zgłoszeniowych dokonała oceny, a następnie na posiedzeniu wybrała laureatki. Kto otrzyma statuetki dowiemy się dopiero w środę.

Współorganizatorami I Świdnickiego Forum Kobiet są Dolnośląski Portal Gospodarczy NaszBiznes24.pl, Urząd Miasta w Świdnicy oraz Fundacja Spichlerz Kultury oraz WSSE „Invest-Park”.

(oprac. red.)

Poprzedni artykułGospodarze najlepsi w piątym turnieju JPSC 2015 [VIDEO]
Następny artykułWygraj bilety do Cinema 3D [KONKURS]