Strona główna Sport Piłka nożna Gospodarze najlepsi w piątym turnieju JPSC 2015

Gospodarze najlepsi w piątym turnieju JPSC 2015 [VIDEO]

0

Drużyna Polonii-Stali I Świdnica trenowana przez Mariusza Krupczaka okazała się najlepsza podczas piątego turnieju piłkarskiego z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP 2015. Na kolejnych miejscach podium znaleźli się zawodnicy Orlika Kłodzko i Victorii Świebodzice.

CSC_6274

Na starcie imprezy stanęło siedem zespołów ze Świdnicy, Pszenna, Świebodzic, Wałbrzycha, Wrocławia i Kłodzka. W sumie rozegrano 21 spotkań systemem każdy z każdym.

 VIDEO: Mariusz Ordyniec

 

Komplet wyników:

1. 12.00-12.12: Polonia Stal I Świdnica – Polonia Stal II Świdnica 5:0
2. 12.14-12.26: Orlik Kłodzko – Górnik Wałbrzych 0:4
3. 12.28-12.40: Polonia Wrocław – Victoria Świebodzice 0:2
4. 12.42-12.54: Polonia Stal I Świdnica – Orlik Kłodzko 2:2
5. 12.56-13.08: Polonia Stal II Świdnica – Górnik Wałbrzych 1:1
6. 13.10-13.22: Polonia Wrocław – Cukrownik Pszenno 0:4
7. 13.24-13.26: Polonia Stal I Świdnica – Górnik Wałbrzych 2:1
8. 13.28-13.40: Polonia Stal II Świdnica – Orlik Kłodzko 0:1
9. 13.42-13.54: Victoria Świebodzice – Cukrownik Pszenno 2:0
10. 13.56-14.08: Orlik Kłodzko – Polonia Wrocław 1:1
11. 14.10-14.22: Polonia Stal I Świdnica – Cukrownik Pszenno 2:0
12. 14.24-14.36: Górnik Wałbrzych – Victoria Świebodzice 0:2
13. 14.38-14.50: Polonia Stal II Świdnica – Cukrownik Pszenno 0:4
14. 14.52-15.04: Orlik Kłodzko – Victoria Świebodzice 1:0
15. 15.06-15.18: Górnik Wałbrzych – Polonia Wrocław 4:0
16. 15.20-15.32: Polonia Stal II Świdnica – Victoria Świebodzice 0:0
17. 15.34-15.46: Orlik Kłodzko – Cukrownik Pszenno 4:0
18. 15.48-16.00: Polonia Stal I -Świdnica – Polonia Wrocław 2:0
19. 16.02-16.14: Górnik Wałbrzych – Cukrownik Pszenno 2:0
20. 16.14-16.26: Polonia Stal II Świdnica – Polonia Wrocław 0:4
21. 16.28- 16.40: Polonia Stal I Świdnica – Victoria Świebodzice 3:0

 

Najlepszy zawodnik: Kacper Sobczyk (Orlik Kłodzko)

Najlepszy bramkarz: Michał Przyborowski (Polonia-Stal I Świdnica)

Najlepszy strzelec: Paweł Michta (Cukrownik Pszenno)

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Polonia-Stal I Świdnica
2. Orlik Kłodzko
3. Victoria Świebodzice
4. Górnik Wałbrzych
5. Cukrownik Pszenno
6. Polonia Wrocław
7. Polonia-Stal II Świdnica