Strona główna Bez kategorii Bezpłatne porady prawne, spotkanie i znaczek

Bezpłatne porady prawne, spotkanie i znaczek

1

Otwarte spotkanie z Anną Marią Wesołowską i Dorotą Zawadzką, darmowe porady prawnika, próba bicia rekordu we wspólnym śpiewaniu piosenki – to część wydarzeń z bogatego programu obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka. Rzecznik Praw Dziecka na gospodarza drugiej edycji święta wybrał Świdnicę.

Anna Maria Wesołowska

Wśród gości czwartkowego spotkania w teatrze będzie Anna Maria Wesołowska

Już w czwartek o godzinie 19.00 w sali teatralnej ŚOK każdy chętny będzie mógł wziąć udział w spotkaniu z psycholog Dorotą Zawadzką, z Anną Marią Wesołowską i inspektorem Grzegorzem Jachem, prowadzącym ogólnopolską akcję przeciwko uzależnieniom. Uczestnicy spotkania obejrzą przedpremierowy spektakl „Sekret”, przygotowany przez świdnicką młodzież.

20 listopada 2015 roku  w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka Rzecznik Praw Dziecka Marak Michalak serdecznie zaprasza na dyżur swojego przedstawiciela. W takcie spotkania z ekspertem-prawnikiem z Biura Rzecznika Praw Dziecka będzie można skonsultować lub bezpośrednio zgłosić problem dot. naruszania praw dziecka. Dyżur zostanie zorganizowany w Centrum Przyjaźni Dziecięcej SPDC „SERCE” przy ul. Kościelnej 15 w Świdnicy od godz. 10.00 do 16.00.

Tego samego dnia o godzinie 11.00 na świdnickim Rynku zostanie podjęta próba pobicia rekordu w śpiewaniu piosenki o prawach dziecka „Dziećmi jesteśmy tylko raz”. Widzowie mile widziani. Piątek będzie także dniem prezentacji okolicznościowego znaczka Poczty Polskiej, wyemitowanego właśnie na ten dzień w tym roku.  Znaczek będzie można kupić na stoisku Poczty Polskiej w Świdnickim Ośrodku Kultury w piątek, 20 listopada w godzinach 10.00-13.00.

/red./

 

Poprzedni artykułŚwidnicka „jedynka” najlepsza w koszykarskiej Gimnazjadzie
Następny artykułKrioterapia w Marconi Medica