Strona główna Bez kategorii Zostań wolontariuszem świdnickiego festiwalu filmowego

Zostań wolontariuszem świdnickiego festiwalu filmowego

0

Wystartował nabór wolontariuszy do pierwszej odsłony festiwalu SPEKTRUM. – Szukamy mieszkańców Świdnicy i nie tylko, którzy pasjonują się filmem, mają trochę wolnego czasu i zapał do pracy. Ci, którzy podejmą wyzwanie, będą mieli szansę zobaczyć od kulis, jak powstaje świdnicki festiwal filmowy – zachęcają organizatorzy.

Letnie przesilenie [1]

Kadr z filmu „Letnie przesilenie”. Obraz w reżyserii Michała Rogalskiego otworzy świdnickie SPEKTRUM

Świdnicki Festiwal Filmowy SPEKTRUM to wspaniali goście, wyjątkowe filmy i niecodzienne wydarzenia towarzyszące. To nowe doświadczenia, interesujące rozmowy, odkrycia, to poszerzanie horyzontów – nie tylko tych filmowych. Pierwsza edycja SPEKTRUM odbędzie się między 11 a 15 listopada tego roku. W programie festiwalu znajdzie się 10 pełnometrażowych fabuł oraz 10 krótkich metraży wybranych przez selekcjonerów z Wrocławskiej Fundacji Filmowej. Motywem przewodnim pierwszej edycji imprezy będzie znaczenie obrazu w procesie tworzenia filmu fabularnego. Kolejne odsłony dedykowane będą innym elementom produkcji filmowej.

– Na zgłoszenia od osób chętnych do dołączenia do naszego zespołu czekamy do 30 października. By się zgłosić, wystarczy wypełnić formularz online. O wynikach naboru poinformujemy drogą mailową. Każdy z wolontariuszy zostanie odpowiednio przeszkolony, a na koniec otrzyma zaświadczenie o współpracy – dodają organizatorzy.

Organizatorami SPEKTRUM są Wrocławska Fundacja Filmowa i Świdnicki Ośrodek Kultury. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.SPEKTRUMfestiwal.pl oraz Facebooku: facebook.com/SPEKTRUMfestiwal.

Spektrum plakat

Poprzedni artykułWygraj bilety do Cinema 3D [KONKURS]
Następny artykułNiecodzienna pomoc naukowa dla „Mechanika”