Strona główna Bez kategorii Targi pracy już jutro. Od dziś on-line

Targi pracy już jutro. Od dziś on-line

1

Ponad 40 firm, w tym 31 z Niemiec, 2 z Czech i 9 z Polski, będzie w Świdnicy proponować mieszkańcom powiatu pracę. Ofert jest ponad 1000. Transgraniczne Targi Pracy w Świdnicy już w środę, 7 października od godziny 10.00. Aplikacje do pracodawców można składać także on-line.

praca wakacje 2

Zdjęcie ilustracyjne

Transgraniczne Targi Pracy organizowane są już po raz dziewiąty, ale w Świdnicy po raz pierwszy. Wystawcy zaprezentują się 7 października w hali lodowiska na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Śląska 35). Targi organizowane są w godz. 10.00-14.00.

Pracodawcy z Polski, Czech i Niemiec będą szukać chętnych do pracy w branży budowlanej, mechanicznej, elektromechanicznej, IT, hotelarskiej albo np. opiekunów osób starszych. Wybór w ramach 300 różnych ofert pracy będzie spory. W razie potrzeby poszukujący pracy mogą liczyć na pomoc tłumaczy. Po zakończeniu targów na stronie www.eures.dwup.pl zostanie utworzona specjalna skrzynka, na która będzie można wysyłać CV do wybranych firm. To oferta dla osób, które nie będą mogły przyjść na prezentacje.

Można skorzystać z nowej usługi CV ON-LINE. Do 9 października 2015r. na adres [email protected] prześlij CV w języku niemieckim koniecznie ze wskazaniem nazwy pracodawcy i nazwy stanowiska.

AKTUALNY SPIS PRACODAWCÓW POD LINKIEM:
www.eures.dwup.pl/aktualnosc-64-ix_polsko_czesko_niemieckie.html

Program Ramowy Transgranicznych Targów Informacyjno-Rekrutacyjnych

środa, 7 października 2015 r.
godz. 10.00 – 14.00
(hala lodowiska, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Śląska 35)
10.00 – 10.15 – oficjalne otwarcie Targów Pracy,
10.15 – 14.00 – część wystawiennicza na stoiskach (przedstawiciele instytucji z zakresu rynku pracy, gospodarki i edukacji  z Polski, Niemiec oraz Czech).

Prezentacje:

10.30 – 10.45 – prezentacja firmy Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co. KG,
10.50 – 11.35 – warunki życia i pracy w Czechach – doradca Eures,
11.40 – 11.55 – prezentacja firmy IC TEAM Personaldienste GmbH,
12.00 – 12.45 – warunki życia i pracy w Niemczech – doradca Eures.

***

IX Transgraniczne Targi Informacyjno-Rekrutacyjne są sztandarowym działaniem Partnerstwa Eures-TriRegio i są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu EaSI. Organizują je doradcy Eures Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy, przy wsparciu Powiatu Zgorzeleckiego i Świdnickiego, a także Powiatowego Urzędu Pracy w Zgorzelcu i Świdnicy.

Poprzedni artykułZnakomita zabawa i rehabilitacja [FOTO]
Następny artykułWieniec z Lutomi walczy o tytuł