Strona główna Bez kategorii Historie i pasje Dolnoślązaków

Historie i pasje Dolnoślązaków [WYSTAWA i KSIĄŻKI]

0

W sześciu dolnośląskich miastach zagości nietypowa wystawa. W Świdnicy, Jeleniej Górze, Legnicy, Lubinie, Oleśnicy i Wrocławiu będzie można poznać historię 20. Dolnoślązaków – uczestników Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, którzy zmienili swoje życie. Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy wdrażał część programu o wartości ponad 1,8 miliarda złotych. Od 23 do 25 września wystawę można oglądać w Galerii Świdnickiej. A na Czytelników Swidnica24.pl czekają specjalne publikacje!

pasja

 Program finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowany był przez 9 lat. Z wielu ciekawych przedsięwzięć skorzystało ponad 250 tys. Dolnoślązaków. Dało to im szansę na zdobycie pierwszej lub nowej pracy, podniesienie kwalifikacji, czy też umiejętności społecznych. Uczestnicy programu mogli skorzystać również z usług doradczych, szkoleń oraz bezzwrotnych dotacji i pożyczek na założenie własnej firmy.

Na 20. planszach 20. mieszkańców Dolnego Śląska dzieli się swoimi pasjami i inspiracjami. Opowiadają o tym jak zmieniło się ich życie. Więcej historii można znaleźć w wydanej niedawno przez DWUP specjalnej bezpłatnej publikacji – „CZŁOWIEK – NAJLEPSZA INWESTYCJA. Dobre praktyki w PO KL”. Będzie ona dostępna dla pierwszych odwiedzających wystawy. UWAGA! 10 książek czeka także na czytelników Swidnica24.pl. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze przyślą e-mail na adres [email protected] W tytule proszę wpisać „Człowiek-najlepsza inwestycja”, w treści imię i nazwisko oraz nr telefonu (wyłącznie do wiadomości Redakcji)

Wystawa ma charakter mobilny i będzie prezentowana w centach handlowych:
• Świdnica: 23-25 września – GALERIA ŚWIDNICKA, ul. Westerplatte 29

pasje plakat

Poprzedni artykułTrasa Półmaratonu Świdnickiego z oficjalnym atestem
Następny artykułŻarowianin mistrzem Dolnego Śląska