Strona główna Bez kategorii Oddaj głos na Podwórko Nivea dla Świdnicy!

Oddaj głos na Podwórko Nivea dla Świdnicy!

3

Głosują codziennie wszystkie przedszkola, podstawówki, gimnazja, urzędnicy i mnóstwo ludzi dobrej woli. – Jesteśmy na ostatniej prostej, trzeba mocno zewrzeć szyki, żeby wart blisko 200 tysięcy złotych wspaniały plac zabaw nie przeszedł nam koło nosa – apelują o głosy dzieci, rodzice i nauczyciele z Przedszkola nr 16 „Słoneczko”. Do zakończenia akcji został tydzień. – Potrzebujemy 8 tysięcy głosów na dobę. Naszych mieszkańców na pewno na tyle stać! – do apelu dołączają się władze miasta.

podwórko Nivea

Wyjątkowe Podwórka NIVEA powstaną w 40 lokalizacjach, które zbiorą największą liczbę głosów. Konkurs trwa od 3 kwietnia do 31 maja i podzielony jest na dwie tury. Z końcem kwietnia poznaliśmy pierwszych 20 lokalizacji, a kolejne 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja. Do tej pory dzięki wsparciu Nivea zbudowano w Polsce 100 placów zabaw i wyposażono tyle samo szkółek piłkarskich.

Już osiągnęliśmy sukces pokonując ok.1080 miejscowości z całego kraju! Dzięki zaangażowaniu mieszkańców, przyjaciół i sympatyków Świdnicy jesteśmy o krok od sukcesu. Wokół akcji skupione są różne osoby, firmy, środowiska biorące czynnie udział w codziennym głosowaniu i rozpowszechnianiu informacji o akcji. Nasza lokalizacja wciąż jest dobra, choć spadliśmy na 11 miejsce. Jednakże przewaga nad 20 miejscem cały czas topnieje. Z doświadczenia z pierwszego etapu wiemy, że ostatni tydzień głosowania jest bardzo intensywny i wszystkie miejscowości wykorzystują cały swój potencjał, aby osiągnąć społeczny sukces. Apelujemy do wszystkich o włączenie się aktywnie w głosowanie! Potrzeba nam waszego zaangażowania i rąk przy klawiaturach. Możemy wspólnie sprawić radość małym mieszkańcom naszej miejscowości. Udowodnijmy, że możemy coś wspólnie zdziałać! Czas przestać narzekać, że nic się nie dzieje – weźmy sprawy w swoje ręce! – zachęcają zgodnie dyrektor Anna Anklewicz, jej zastępczyni Iwona Kowalczyk i Agnieszka Rybczyńska z Rady Rodziców przedszkola „Słoneczko”.

Nivea

Do mieszkańców i sympatyków Świdnicy zaapelowali dzisiaj także wiceprezydent Szymon Chojnowski, dyrektor oświaty w UM Tadeusz Niedzielski i szef promocji Jacek Piekunko. – Codziennie głosują wszyscy urzędnicy, na ten ostatni tydzień mamy tez przygotowaną akcję w miejskich autobusach, w których rozklejone zostaną plakaty informacyjne – wylicza zastępca prezydenta. – Prosimy, by włączał się każdy, kto tylko może – dodaje dyrektor Niedzielski. Akcję wsparli grafik Mariusz Kędzierski i himalaista Piotr Snopczyński. Z prywatnego komputera można wysłać do 10 głosów, każdy z innego adresu e-mail. W instytucjach publicznych można głosować bez ograniczeń.

Jeśli się uda, przed przedszkolem stanie plac zabaw jak z marzeń: Karuzela wspomnień, labirynt, orle gniazdo, ruchome piaski, górski szlak, latające kule, leniwiec, gra w klasy…

Jak głosować?

GŁOSUJCIE CODZIENNIE
Instrukcja głosowania:

wejdź na http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko

znajdź lokalizację: Świdnica, ul. Marcinkowskiego

GŁOSUJ raz dziennie do 31 maja!

UWAGA! Jeśli głosujesz przez pocztę e-mail, maila z linkiem potwierdzającym głos możesz znaleźć w spamie lub w folderze z ofertami

 

Poprzedni artykułWspierają niewidzących kolegów
Następny artykułPłomień zapłonął, zlot oficjalnie otwarty [FOTO]