Strona główna Bez kategorii Cyrk bez zwierząt

Cyrk bez zwierząt [KONKURS]

4

Galeria Świdnicka oraz redakcja Swidnica24.pl ogłaszają konkurs plastyczny dla dzieci “Cyrk bez zwierząt”. Konkurs jest przedsmakiem imprezy z okazji Dnia Dziecka, jaką przygotowuje galeria wspólnie z grupą społeczników. Zwycięska praca znajdzie się na plakatach promujących wydarzenie.

Galeria Świdnicka_11foto archiwum

Konkurs jest adresowany do wszystkich dzieci w wieku do 10 lat. Prace można składać w biurze galerii (I piętro) do 8 maja. Na zwycięzców czekają vouchery do Cinema3D, restauracji EFEZ, Broaster Chicken i kawiarni Choice. Nie zabraknie tez nagród dodatkowych. Wszystkie prace zostaną też wystawione w galerii.

Kampania “Cyrk bez zwierząt” ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na życie niewinnych zwierząt więzionych dla rozrywki człowieka oraz doprowadzenie do prawnego zakazu wykorzystywania zwierząt w cyrkach na terenie Polski. Galeria Świdnicka 31 maja zafunduje najmłodszym ogrom atrakcji: występy clownów, akrobatów czy iluzjonistów. Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Szczegółowy harmonogram imprezy przedstawimy wkrótce. Akcję “Cyrk bez zwierząt” wspiera świdnicki oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Ze szczegółami kampanii można się zapoznać TU

REGULAMIN KONKURSU