Strona główna Bez kategorii Cyrk bez zwierząt

Cyrk bez zwierząt [KONKURS]

4

Galeria Świdnicka oraz redakcja Swidnica24.pl ogłaszają konkurs plastyczny dla dzieci „Cyrk bez zwierząt”. Konkurs jest przedsmakiem imprezy z okazji Dnia Dziecka, jaką przygotowuje galeria wspólnie z grupą społeczników. Zwycięska praca znajdzie się na plakatach promujących wydarzenie.

Galeria Świdnicka_11foto archiwum

Konkurs jest adresowany do wszystkich dzieci w wieku do 10 lat. Prace można składać w biurze galerii (I piętro) do 8 maja. Na zwycięzców czekają vouchery do Cinema3D, restauracji EFEZ, Broaster Chicken i kawiarni Choice. Nie zabraknie tez nagród dodatkowych. Wszystkie prace zostaną też wystawione w galerii.

Kampania „Cyrk bez zwierząt” ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na życie niewinnych zwierząt więzionych dla rozrywki człowieka oraz doprowadzenie do prawnego zakazu wykorzystywania zwierząt w cyrkach na terenie Polski. Galeria Świdnicka 31 maja zafunduje najmłodszym ogrom atrakcji: występy clownów, akrobatów czy iluzjonistów. Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Szczegółowy harmonogram imprezy przedstawimy wkrótce. Akcję „Cyrk bez zwierząt” wspiera świdnicki oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Ze szczegółami kampanii można się zapoznać TU

REGULAMIN KONKURSU

Poprzedni artykułMarzenia do nieba, petycje do posłów
Następny artykułIle Świdnica wydaje na sprzątanie?