Strona główna Bez kategorii Wszystko o dotacjach w jednym miejscu

Wszystko o dotacjach w jednym miejscu

0

Punkt Informacji o Dotacjach Inwestycyjnych w nowym okresie programowania 2014-2020 uruchamia Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa Świdnicy. To miejsce, w którym ekspert z firmy Doradztwo Ekonomiczno-Finansowe Sp. z o.o. udzieli szczegółowych informacji na temat dostępnych dotacji inwestycyjnych.

pieniądze1

Punkt będzie działał stale w każdy drugi czwartek miesiąca, a pierwszy termin już 12 marca, w godzinach od 13.00 do 16.00. – Doradztwo jest bezpłatne – podkreśla Jacek Zoła, kierownik biura SIPH. – Ze względów organizacyjnych, aby uniknąć sytuacji, w której zainteresowani oczekują na spotkanie kilkadziesiąt minut, konieczne jest wcześniejsze telefoniczne albo mailowe ustalenia godziny konsultacji.

Doradcą w Punkcie Informacji będzie Mariusz Boczkowski, kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży w firmie Doradztwo-Ekonomiczno Finansowe Sp. z o.o., absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży dotacji UE, specjalizujący się w pozyskiwaniu finansowania na przedsięwzięcia inwestycyjne prowadzone przez przedsiębiorstwa. Reprezentujący spółkę, która od prawie 20 lat czynnie buduje kapitały firm poprzez dotacje z UE, Lidera firm doradczych (na Dolnym Śląsku) w branży pozyskiwania dotacji UE wg rankingu magazynu FORBES.

***

Chcesz się spotkać? Umów wcześniej spotkanie. Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Świdnicy: tel. 74 8535009, 74 8569388, mail: [email protected], od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Poprzedni artykułSportowy Festiwal Nauki w Mechaniku
Następny artykułJest szansa na obwodnicę Świdnicy?