Strona główna Bez kategorii Komu 1% podatku? Wesprzyj Fundację Serce

Komu 1% podatku? Wesprzyj Fundację Serce

0

Termin złożenia zeznania podatkowego za 2014 rok mija 30 kwietnia. Przy wypełnianiu formularza warto pamiętać o wyborze organizacji pożytku publicznego, której chcemy przekazać 1% podatku. Nie wymaga to żadnego wysiłku. Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym, pieniądze na wskazane konto przekaże Urząd Skarbowy. Jakiej organizacji pożytku ze Świdnicy i okolic można podarować skromną część podatku? Kogo wesprzeć w idei pomagania? Czekamy na zgłoszenia, informacje będą publikowane w każdą niedzielę. Dane organizacji lub osoby wraz ze zdjęciem  proszę przesyłać na adres [email protected].

Serce gł

Dzieci z „Serca” podczas wigilii 2014

Fundacja SERCE – ECPD powstała na bazie i w ścisłej współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci Chorych „SERCE” z/s w Świdnicy, które od 1987 roku prowadzi szeroką działalność terapeutyczno-wychowawczą na rzecz najuboższych dzieci.

Celem głównym organizacji jest wszechstronna pomoc dzieciom i młodzieży potrzebującym społecznego wsparcia, co realizowane jest konkretnie poprzez stworzenie programu i placówki pn. Centrum Przyjaźni Dziecięcej z siedzibą w Świdnicy przy ulicy Kościelnej.

Organizacja powstała z inicjatywy 17-latków, a jej założycielem był Marek Michalak, obecnie Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu i jednocześnie konstytucyjny Rzecznik Praw Dziecka.

Przekaż 1% podatku!

Fundacja SERCE

Europejskie Centrum Przyjaźni Dziecięcej

KRS 0000229507

Poprzedni artykułAula I LO doczekała się remontu
Następny artykułZrób dym! [KONKURS]