Strona główna Bez kategorii Dla kogo 1% podatku? Pomóż Emilce Pawlak

Dla kogo 1% podatku? Pomóż Emilce Pawlak

0

Termin złożenia zeznania podatkowego za 2014 rok mija 30 kwietnia. Przy wypełnianiu formularza warto pamiętać o wyborze organizacji pożytku publicznego, której chcemy przekazać 1% podatku. Nie wymaga to żadnego wysiłku. Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym, pieniądze na wskazane konto przekaże Urząd Skarbowy. Jakiej organizacji pożytku ze Świdnicy i okolic można podarować skromną część podatku? Kogo wesprzeć w idei pomagania? Czekamy na zgłoszenia, informacje będą publikowane w każdą niedzielę. Dane organizacji lub osoby wraz ze zdjęciem proszę przesyłać na adres [email protected]

Emilka Pawlak

Przekaż 1% Emilce Pawlak

Emilka przyszła na świat 31 lipca 2010r. w stanie ogólnym bardzo ciężkim. Jej siostra bliźniaczka zmarła wewnątrzmacicznie około dwa dni przed porodem. Skutkiem tego było silne niedotlenienie oraz ciężka zamartwica okołoporodowa. Dziś Emilka ma 4 i pół roku. Cierpi na hydranencefalię – bardzo rzadką wadę mózgu, która oznacza, że dwie półkule nie istnieją, a ich miejsce zajmują torbiele wypełnione płynem mózgowo-rdzeniowym. Dodatkowo schorzeniu temu towarzyszy małogłowie, padaczka lekooporna, refluks przełykowo-żołądkowy, przewlekła choroba nerek i zanik nerwów wzrokowych. Emilka nie siedzi, nie chodzi, nie obraca się, nie bierze zabawek do rączek. Jednak ma niesamowitą wolę i chęć życia. Kocha i chce być kochana. Walczy dzielnie o każdy, kolejny dzień, tak jak kiedyś walczyła o swoje życie.
Kompleksowa, codzienna i systematyczna rehabilitacja, wspomagające metody rozluźniania mięśni oraz wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne to szansa na poprawę stanu zdrowia, uśmierzenie bólu i cierpienia oraz psycho-ruchowy rozwój Emilki. Zwracamy się więc do Państwa z prośbą o pomoc w walce o lepsze jutro dla naszej córeczki.

Wszystkie ofiarowane przez Was pieniążki zostaną przeznaczone w całości na leczenie i rehabilitację Emilki.
Jednocześnie chcielibyśmy złożyć podziękowania wszystkim, którzyofiarowali swoją dotychczasową pomoc.

Rodzice:Agnieszka i JarosławPawlak
Telefon kontaktowy: Agnieszka 663 242 668

Datki prosimy wpłacać na konto:

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Fundacja Dzieciom „ Zdążyć z Pomocą” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

z dopiskiem:  14691 Pawlak Emilia- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Oddaj 1 % podatku dla Emilki Pawlak

KRS: 0000037904              14691 Pawlak Emilia

Poprzedni artykułZgłoś się do muzycznej Truskawki
Następny artykułKonsekracja pierwszego biskupa ze Świdnicy