Strona główna Bez kategorii Zatańcz zumbę dla dzieci

Zatańcz zumbę dla dzieci

2

Dziewięciu instruktorów gorącej zumby włączyło się w akcję na rzecz podopiecznych Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Świdnicy. W najbliższą sobotę, 10 stycznia, każdy będzie mógł się włączyć do wspólnego tańca i wesprzeć niepełnosprawne dzieci.

jubileusz 6

Akcję organizuje świdnicki oddział Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych Umysłowo. – Naszym marzeniem jest stworzenie dla naszych dzieci ogrodu sensorycznego – mówi Wiesława Szyszka, dyrektorka OREW-u. – Przed ośrodkiem mamy sporo miejsca, gdzie od wiosny organizujemy zajęcia na świeżym powietrzu. Chcemy postarać się o różnorodną nawierzchnię, o urządzenia, które będą w naszych dzieciach pobudzać dotyk, węch, zapach. Ze względu na ich liczne choroby takie oddziaływanie ma ogromne znaczenie terapeutyczne.

Na ogród potrzeba ok. 15 tysięcy złotych. Do realizacji marzeń może przyczynić się każdy, kto przyjdzie w sobotę 10 stycznia  o 16.00 do sali gimnastycznej (ul. Saperów 27 a)  Gimnazjum nr 3 w Świdnicy. Wstęp kosztuje 25 złotych, dzieci do lat 12 nie płacą. Dochód w całości zostanie przeznaczony na ogród dla niepełnosprawnych dzieci.

/asz/

Poprzedni artykułPiękniejszy świat Beaty: W murach Alhambry
Następny artykułMieszkańcy mają wywalczyć obwodnicę?