Strona główna Wydarzenia Świebodzice Świebodziczanin w półfinale „Must be the Music”

Świebodziczanin w półfinale „Must be the Music”

0

Jego pierwszy występ na tyle przypadł do gustu jurorom programu muzycznego „Must be the Music. Tylko muzyka”, że nie tylko nagrodzili go jednomyślnie pozytywnym werdyktem, ale również awansowali do kolejnego etapu show. świebodziczanin Patryk Marcinkowski będzie reprezentował rodzinne miasto w półfinale polsatowskiego hitu.

Patryk

Występujący pod pseudonimem Patsin M Ski Blue, Patryk po raz pierwszy zaprezentował się w programie wyemitowanym w niedzielę, 14 września. Młody raper wykonał swój autorski utwór pt. „Dwa marzenia”. Dzięki brawurowemu wykonaniu świebodziczanin uzyskał pozytywny werdykt od czwórki jurorów – Kory Jackowskiej, Elżbiety Zapendowskiej, Adama Sztaby i Piotra Roguckiego, którzy docenili nie tylko jego muzyczny talent, ale również poczucie humoru i sceniczne obycie.

Decyzją jury Patryk zakwalifikował się do etapu półfinałowego, w którym wystąpi 18 najlepszych wykonawców. Program z udziałem Patryka zostanie wyemitowany na antenie Polsatu już w najbliższą niedzielę, 9 listopada, o godz. 20:05. Tym razem powodzenie świebodzickiego rapera zależeć będzie tylko i wyłącznie od głosów telewidzów.

/UM Świebodzice/

Poprzedni artykułOstatnia sesja świdnickiej Rady w tej kadencji
Następny artykułMa przeprosić w trybie wyborczym